Düşük kredi notu olan kişilere dahi kredi onayı vermesi ile bilinen Finansbank yılbaşı kredi kampanyası ile şimdi çok daha cazip koşullarda kredi kullanma fırsatı sunuyor. Kolay kredi veren bankalar arasında yer alan Finansbank yeni yıl kredisi ile üstelik 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanımına da olanak sağlanıyor.

8 Ocak 2016 tarihine kadar geçerli olan kampanya kapsamında şimdi kredi kullanan kişiler ödemelere Mart ayında başlarken bu sayede nakit ihtiyacınızı hemen giderirken ödemesini ise 3 ay erteleyebilirsiniz. Finansbank 5 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişilere 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunuyor. Finansbank 5000 TL kredi kullanmak isteyen kişilere aylık 199 lira ödemeli kredi kullandırıyor.

Finansbank ihtiyaç kredisi  başvurusu için Finansbank şubeleri üzerinden kredi başvuru formu doldurabileceğiniz gibi aynı zamanda Finansbank internet sitesi üzerinden de kredi başvurusunda bulunma imkanı sunulmaktadır. Finansbank SMS kredisi için ise kimlik numaranızı yazarak 5030 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Finansbank kredi sonucu sadece dakikalar içerisinde cep telefonunuza gönderilirken kredi başvuru sonucu sorgulama işlemlerinizi kimlik numaranız ile Finansbank müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden yapabilirsiniz.