48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanımına ilişkin çıkarılan yeni uygulama ile beraber 48 ay vadeli kredi veren bankalar arasına ilk katılanlardan biri olan Finansbank aynı zamanda 3 ay ertelemeli kredi fırsatı da sunuyor. Finansbank şimdi al 3 ay sonra öde kredisinden yararlanan kişiler kredilerini hemen kullanırken ödemelerine dilerlerse 2017 yılının Ocak ayında başlıyorlar.

Finansbank 3 Ay Ertelemeli 

3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerine 48 ay vade seçeneği sunan banka ihtiyaç kredisi faiz oranları açısından da rakiplerinin önünde bulunuyor. Aynı zamanda düşük kredi notuna kredi onayı veren banka bu sayede kredi notum düşük diyen müşterilerinin de avantajlı koşullarda kredi kullanımına olanak sağlamış oluyor.

Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Hesaplama 

Bankanın internet sitesi üzerinden Finansbank kredi hesaplama işlemleri gerçekleştirilmekte olup ertelemeli kredi hesaplama işlemlerinde dikkat edilmesi gereken nokta kullanılacak olan kredi vadesinin seçimidir. Örneğin 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin 3 ay erteleme farkını düşerek vade seçeneği olarak 45 ay vadeyi belirlemeleri gerekir. Çünkü ertelemeli kredi kampanyalarında seçilen vadede erteleme farkı olan 3 ay düşülmektedir.