Fibabanka’dan Emeklilere 500 TL’ye Varan Promosyon

Borsa Ne İşe Yarar?

Bankalar, emeklileri üç yıl boyunca kendilerine bağlamak için emeklilere avantajlı promosyonlara vermeye çalışıyorlar. Fibabanka da emeklilere yüksek promosyon vererek onları bankalarına çekmeye çalışan bankalardan biri olarak öne çıkmakta. 

Fibabanka emeklilere yüksek promosyon vererek onları kendine çekmeye çalışan ve üç yıl boyunca bankaya bağlamaya çalışan bankalardan biri. Fibabanka emeklilere diğer bankaların verdiği promosyon tutarlarının üstünde promosyon veriyor. Ayrıca emeklilere bazı avantajlar sağlıyor. Bu avantajların neler olduğunu ve Fibabanka’nın ne kadar promosyon verdiğini öğrenmek için yazımıza göz atın.

Promosyon Almak İçin Üç Yıl Taahhüt Verme Zorunluluğu

Emeklilere bankalar tarafından promosyon ödemesi yapılacağı 2017 yılının Ocak ayında açıklanmıştı. Bu promosyonların tutarları ve emeklilere hangi koşullarla verileceği konusunda açıklamalar yapılmıştı. Ayrıca SGK, 16 banka ile protokol imzaladığını ve emeklilere bu bankaların promosyon ödemesi yapacağını belirtmişti. Buna göre emekliler promosyon almak istedikleri bankaya taahhüt vermeleri hâlinde promosyon alabileceklerdi. Bu taahhüt emeklilerin o bankada üç yıl boyunca emekli maaşlarını tutacaklarına dair bir taahhüttü. Yani emekliler maaşlarını üç yıl boyunca başka bankaya taşıyamayacaklardı.

Bankalar, emeklilerin promosyon almak için taahhüt verme zorunluluğununun bulunmasından ötürü onlara çeşitli avantajlar sunmaya başladılar. Bu da bankaların arasında rekabetin ortaya çıkmasına neden oldu. Bankaların çoğu emeklilerin emekli maaşlarını kendi bankalarına taşımaları ve promosyonlarını kendi bankalarından almaları için emeklilere çeşitli teklifler sunmaya başladı.

Emeklilere 500 TL’ye Varan Promosyon

Fibabanka, emeklilere 500 TL’ye kadar promosyon sunan bankalardan biri. Ayrıca bu banka emeklilere, diğer bankaların verdiğinden daha yüksek tutarda promosyon vermekte. Diğer bankaların çoğu standart promosyonların yanında kredi kartına bonus, kefilsiz ihtiyaç kredisi alma olanağı ve kasa kiralama ücretlerinde indirim sunmakta. Bu yüzden Fibabanka’nın sunduğu teklif diğerlerine göre çok daha avantajlı gibi görünmekte.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   En Yüksek Kredi Notu Kaçtır?

Bankalar aslına bakarsanız belirlenen tutarlarda promosyon veriyorlar. Emekli maaşı 1000 TL’nin altında olanlara 300 TL, 1000 TL ila 2000 TL arasında olanlara 375 TL ve 2000 TL’nin üstünde olanlara 450 TL promosyon veriliyor. Ancak Fibabanka bu tutarların üstünde promosyonlar veriyor. Buna göre Fibabanka emekli maaşını bankaya taşıyıp taahhütname imzalayan emeklilere yüksek promosyonlar veriyor. Emekli maaşı 1000 TL’nin altında olanlara 330 TL, 1000 TL ila 2000 TL arasında olanlara 415 TL ve 2000 TL’nin üstünde olanlara ise 500 TL promosyon veriyor. Bu da diğer bankaların verdiği promosyon tutarlarının 30 TL ila 50 TL üzerinde.

Emekli Promosyonunu Fibabanka’dan Alanlara Özel Avantajlar

Emekli maaşınızı Fibabanka’ya taşıyarak emekli promosyonunuzu buradan almayı tercih ettiğinizde bankanın size sunduğu pek çok avantajdan yararlanabilirsiniz. Bunlardan biri emekli maaşınızın yattığı hesaptan hesap ücreti alınmamasıdır. Ayrıca Türkiye’de bulunan tüm banka ATM’lerinden ücretsiz olarak para çekebilirsiniz. Fibabanka ayrıca maaş hesabınız üzerinden yapacağınız bankacılık işlemlerinden de ücret ya da komisyon almamaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.