2010 yılında Fiba Grup bünyesinde hizmet vermeye başlayan Fibabanka sahip olduğu toplam 70 şubesi ve seçkin kredi ürünleri ile bugün sıklıkla kullanılan bankalar arasında yer alarak hizmet vermeye devam etmektedir.

2015 yılında yapılan hisse devri ile beraber büyük ortak hala Fiba Grup olmak üzere International Finance Corporation ( IFC ) ve European Bank for Reconstruction and Development (EBRD) ‘de bankaya yüzde 9,95’er pay olmak üzere toplamda yüzde 19,90 hisseye sahip bulunmaktadır.

Fibabanka Kredi Paketleri 

Bireysel ihtiyaç kredisi paketleri kadar KOBİ kredileri ve ticari krediler konusunda da iddialı olan Fibabanka kredi başvuru yöntemleri konusunda da müşterilerine çeşitli kolaylıklar sunmaktadır. Yine tarım kredileri konusunda son derece geniş bir ürün yelpazesi sunan banka sağladığı destekler ile çiftçilerin kötü gün dostu olarak öne çıkmaktadır.

Fibabanka Konut Kredisi 

Konut kredisi veren bankalar arasında yer alan Fibabanka 120 ay vadeli konut kredisi paketleri sunmaktadır. Fibabanka güzel evim konut kredisi kampanyası ile 500 bin liraya kadar olan kredi kullandırımları için yüzde 1,04 konut kredisi faiz oranı uygulanmaktadır.