Fibabanka sevdiklerinizle bayram keyfini çıkarmanız için çok avantajlı bayram kredisi veriyor. Günde 10 TL taksitle bayram kredisi hakkında ayrıntılı bilgi yazımızda.

Ramazan ayı içinde bankaların hemen hemen hepsi ihtiyacı olan müşterilerine çok avantajlı bayram kredilerini duyuruyor. Bayram kredisi veren bankalardan biri de Fibabanka olarak öne çıkıyor. Fibabanka ihtiyaç kredisi şeklinde bayram kredisi veriyor. Günde 10 TL taksitle 10 bin TL bayram kredisini kolayca almanız mümkün.

Fibabanka’dan Bayram Kredisi

Fibabanka Ramazan Bayramı öncesinde nakit paraya ihtiyacı olan müşterilerine çok avantajlı bayram kredisi veriyor. Bayram kredisi almak istiyorsanız çok kolay ve hızlı şekilde başvuru yaparak kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Örnek kredi tutarları ve kredi başvuru yöntemleri için yazımızın devamına göz atın.

Krediye ihtiyacınız varsa yıl içinde özel günlerde, bayramlarda ve yılbaşı öncesinde bankaların duyurduğu bayram kredisi kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Bu kampanyalar sayesinde hem düşük faizli hem de uygun vade seçenekleri sunan krediler alabilir, nakit ihtiyaçlarınızı ve her türlü masrafınızı karşılayabilirsiniz.

Fibabanka Bayram Kredisi Özellikleri

Fibabanka bayramda çok avantajlı kredi veriyor. Bu ihtiyaç kredisini en az 1000 TL ve en fazla 30 bin TL olarak almanız mümkün. En az üç ay ve en fazla 48 ay vade ile alabileceğiniz bu kredi için banka vadeye göre faiz oranı uygulamakta. Buna göre 3 aydan 36 aya varan vadelerle aldığınız krediye yüzde 1,43 oranında faiz yansıtılırken, 37 aydan 48 aya varan vadelerle alacağınız krediye yüzde 1,33 oranında faiz uygulanmaktadır.

Fibabanka bayram kredisine SMS ile başvuru yapmak mümkün olsa da bu başvuru kanalından talep edebileceğiniz kredi tutarı 20 bin TL ile sınırlıdır. 20 bin TL’den  30 bin TL’ye kadar talep edeceğiniz kredi tutarları için Fibabanka internet sitesinde bulunan formu doldurmanız ya da gerekli başvuru belgeleri ile Fibabanka şubelerinden birine başvurmanız gerekmektedir.

Fibabanka  Bayram Kredisi Örnek Kredi Tutarları

Kredi tutarı: 10 bin TL

Kredi vadesi: 48 ay

Kredi faiz oranı: Yüzde 1,33

Kredi taksit tutarı: 299,80 TL

Kredi tahsis ücreti (dosya masrafı): 52,50 TL (BSMV dahildir)

Sigorta masrafı: 323 TL

Fibabanka bayram kredisi masraflı bir kredidir. Masraflı kredilerde banka sizden kullanacağınız kredinin binde beşi kadar masraf tahsil edecektir. Bu da 10 bin TL kredi için 50 TL’ye karşılık gelmektedir. Dolayısıyla yukarıdaki örnekte masrafa eklenen BSMV tutarı 2,50 TL’dir.

Fibabanka Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Fibabanka bayram kredisi başvurusu yapmak çok kolaydır. 20 bin TL’ye kadar olan kredi başvurularınızı SMS ile yapabilirsiniz. T.C. kimlik numaranız şeklinde bir SMS yazarak bu SMS’i 3422’ye gönderdiğinizde kredi talebinizi bankaya iletmiş olursunuz. 20 bin TL ila 30 bin TL arasında kredi başvurularınızı şubeye giderek ya da internet sitesindeki formu doldurarak yapabilirsiniz.