Bankalardan kredi kullanamıyorum diyen ve sorunlu kredi sicili bulunan kişilere yönelik olarak faturalı hat kredi hizmeti sunan finans kurumları bulunmaktadır. Bu işlemde kredi kullanmak isteyen kişilerin sadece faturalı cep telefonu hattına sahip olmaları yeterlidir.

Faturalı Hat Kullananlara Kredi 

Bu hizmetten yararlanmak isteyen kişilerin en az 6 aylık faturalı hat abonesi olmaları yeterlidir. Bu kriteri taşıyan kişilerin faturalı hattan kredi çekme imkanı bulunmaktadır. Bunun için bu hizmeti sunan aracı bir firma ile irtibata geçmeniz yeterlidir.

İletişim kurduğunuz firma sizi faturalı hatta akıllı telefon alıyormuş gibi gösterecek ve ödemelerinizi taksitlendirecektir. Burada sıkıntı olan konu kullanılabilecek kredi tutarının son derece düşük olmasıdır. Faturalı hat kredisi kullanmak isteyen kişileren bin 500 lira ile 2 bin 500 lira arasında kredi desteği sağlanmaktadır.

Kredi Sicilim Bozuk Nasıl Kredi Alabilirim?

Bu kampanyanın en büyük özelliği bozuk sicile kredi kullandırılabilmesidir. Bankalardan kredi alamıyorum diyen kişilerin acil para ihtiyaçlarını faturalı cep telefonu hatları üzerinden karşılamaları mümkündür. Bu şekilde kredi kullanan kişilerin ödemeleri hatlarının faturasına aylık olarak yansıtılmaktadır.