fastPay Nedir?

Borsa Ne İşe Yarar?

fastPay son zamanlarda yaygınlaşan bir sanal cüzdan hizmetidir. fastPay kullanmak için herhangi bir bankanın müşterisi olmanıza gerek yoktur. fastPay hakkında ayrıntılı bilgi yazımızda.

fastPay’in en önemli özelliği istediğiniz kişiye haftanın 7 günü ve 24 saat cepten cebe ücretsiz para gönderme imkânınızın olmasıdır. fastPay, herhangi bir bankanın müşterisi olma şartı olmadan kullanılabilen bir sanal cüzdan hizmetidir. Bu hizmet sayesinde ATM’den kartsız para çekmek, birine cepten herhangi bir zamanda para göndermek mümkündür.

fastPay, kullanıcılarına pek çok avantaj sunar. fastPay iş yerlerinde ödeme yapacağınız sırada sizi cüzdanınızda bozuk para arama derdinden kurtarır. fastPay kullanırken ödeme yapmak için banka kartı, maaş kartı ya da kredi kartı kullanmazsınız. İhtiyacınız olan tek şey akıllı telefonunuzdur. Ödemenizi akıllı telefonunuzdan hızlı ve güvenli şekilde yapabilirsiniz. fastPay size, internetten kart bilgilerinizi girme zorunluluğu olmadan güvenli ödeme yapma olanağı verir.

fastPay Kullanıcısı Olmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Siz de fastPay hizmetini kullanmak istiyorsanız öncelikle fastPay Android ya da fastPay iOS uygulamasını Google Play Mağazasından ya da App Store’dan akıllı telefonunuza yüklemelisiniz. Bu uygulamayı ücretsiz olarak yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra uygulama sizden T.C. kimlik numaranızı ya da yabancı kimlik numaranızı isteyecektir. Sonra uygulamaya her girişinizde kullanacağınız 6 rakamdan oluşan bir PIN kodu oluşturmanız gerekecektir. Bu adımları tamamladıktan sonra fastPay hizmetine kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra ÇizGir ekranı adı verilen bir ekran açılacaktır. Burada eğer rakam ezberlemek konusunda iyi değilseniz, PIN kodu yerine kullanabileceğiniz bir ÇizGir şifresi oluşturabilirsiniz.

fastPay Nasıl Kullanılır?

fastPay kayıt işlemlerinizi tamamladıktan sonra Kart Ekle menüsüne girerek sahibi olduğunuz banka kartlarını ve kredi kartlarını ekleyebilirsiniz. Eğer bunlardan hiçbirine sahip değilseniz ayrıca Denizbank kredi kartınız ya da hesabınız yoksa fastPay’e para yüklemek için size sunulan bir yol vardır. Bu da Denizbank ATM’sinden fastPay’e kartsız para yüklemektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Kredi Notu Kaç Yılda Temizlenir?

fastPay, kullanan müşterilerine anlaşmalı noktalarda özel kampanyalar sunmakta ve kuponlar vermektedir. İstediğiniz fırsatı seçerek bundan yararlanmanız mümkündür. Konumunuza göre uygulamayı açarak özel indirimlerin nerede olduğunu görebilir ya da uygulama içinden üye iş yerlerini arayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.