Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2017 Listesi

Borsa Ne İşe Yarar?

Kredi kullanmak istiyorum diyen ev hanımlarının kredi onayı almaları ne yazık ki çok zordur. Bu nedenle ev hanımlarının kredi çekmesi için öncesinde titiz bir kredi başvuru süreci yürütmeleri gerekir. Kesin bir şekilde kredi onayı almaları gereken kişilerin ev hanımlarına kredi veren bankalar üzerinden başvuruda bulunmaları ise şanslarını arttıracaktır.

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu 

Denizbank ev hanımı paketi ile ev hanımlarına özel ürünler sunarken kredi başvurularında da ev hanımlarına bazı özel ayrıcalıklar sunmaktadır. Ev hanımlarına kredi veren bankalar arasında yer alan Denizbank özellikle de bankasında mevduat hesabı olan ev hanımlarına kolaylık sağlamaktadır. Buna ek olarak ev hanımlarına mikro kredi gibi ekonomiye destek kredileri içinde dönemsel kampanyalar sunmaktadır.

Şekerbank Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu 

Türkiye’nin en eski bankaları arasında yer alan Şekerbank ev hanımı kredisi paketinde ne yazık ki çalışmayan ev hanımlarına kredi kullandırmak yerine gelir belgesi sunabilen ev hanımlarına kredi onayı vermeyi tercih etmektedir. Yani çalışmasa da düzenli aylık kira geliri gibi farklı gelir belgeleri sunabilen ev hanımlarına kredi onayı verebilmektedir.

Ev Hanımlarına Devlet Kredisi 

Devlet destekli kredi paketleri için ev hanımlarına daha kolay kredi onayı verilebilmektedir. Avrupa Birliği hibe kredileri gibi kredi paketlerinde ev hanımlarının çalışma hayatına kazandırılması amacı ile krediler kullandırılmakta olup bu kredi paketlerinden yararlanmak isteyen ev hanımlarının açılan meslek edindirme kursları gibi kurslara katılmaları istenirken çekilen kredinin mutlaka üretim amaçlı kullanılması gerekmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   İşsizlere Kredi Veren Bankalar

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.