Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar 2018 – 2019

Kredi Kartı Asgari Tutar Hesaplama
Kredi Kartı Asgari Tutar Hesaplama

Ne yazık ki çalışmadıkları ve aylık sabit bir gelirleri bulunmadığı için ev hanımları bankalar tarafından pek ciddiye alınmamaktadır. Yani ev hanımlarına kredi onayı verilmediği gibi aynı zamanda çoğu zaman isimlerine bir kredili mevduat hesabı açılmamakta ya da kredi kartı verilmemektedir. Ancak bazı özel durumlarda bankalar bu katı tutumlarını bir miktar esnetebilmekte ve ev hanımlarına kredi kartı verebilmektedir. Peki, ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar var mıdır?

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar 

Bazı bankalar ev hanımının çalışmamasına rağmen ek belgeler ile gelir gösterebilmeleri durumunda kredi kartı onayı almalarına izin verebilmektedir. Bunlardan ilki ev hanımının kira geliri gibi artı bir gelir beyan edebilmesidir.

Bu beyan edilen gelir tutarına göre düşük tutarlı bir kredi kartı alması mümkündür. Yine ev hanımının bankada yüksek tutarlı bir birikim hesabına sahip olması da kredi kartı onayı almasını sağlayacaktır.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Başvurusu

Ev hanımıyım ve kredi kartı almak istiyorum diyen kişilerin kredi kartı başvurusu için kullanmaları gereken yöntem şubeler üzerinden başvuru formu doldurmaktır. Çünkü internetten kredi kartı başvurusu yapmak isteyen ev hanımlarının meslek kategorisinde “ev hanımı” ibaresini tıklamaları halinde anında kredi kartı başvuru reddi kararı verilmektedir.  Bu nedenle mümkün olduğunca şubeden kredi kartı başvurusu yapmak kredi kartı onayı alınmasını sağlaması açısından büyük bir şans sağlayacaktır.Ayrıca aşağıdaki makaleleride okuyabilirsiniz.

Sizlerde yukardaki makaleleri okuyarak rahatlıkla kredi kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.