Kolay taksit yapılması, kişinin üzerinde nakit para taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırması gibi pek çok yarar sağlayan kredi kartı bu nedenle her geçen gün daha fazla kullanılmayı sürdürmektedir. Kredi kartı almak istiyorum diyen kişilerin kredi kartı başvuru formu doldurmaları yeterlidir. Ancak bankanın kredi kartı onayı verebilmeleri için bazı kriterlerin taşınması zorunludur.

Kredi Kartı Almak İstiyorum 

Kredi kartı istiyorum diyen kişilerin bankalara kredi kartı başvurusunda bulunmaları yeterlidir. Bunun için internetten kredi kartı başvurusu formunu doldurabileceğiniz gibi bankaların sunduğu özel SMS numaralarını kullanarak ta başvuruda bulunabilirsiniz.

Kredi Kartı Almak İstiyorum 

Kredi Kartı Almak İstiyorum

Ancak bankadan kredi kartı onayı almak isteyen kişilerin bazı şartları taşımaları zorunludur. Bunlardan biride başvuruda bulunan kişinin düzenli aylık bir gelire sahip olmaları ve bu geliri resmi bir evrak ile belgeleyebilmesidir. Bu nedenle ev hanımlarına kredi kartı onayı ne yazık ki verilememektedir.

Ev Hanımıyım Kredi Kartı Almak İstiyorum 

Ev hanımlarına kredi kartı verilmesi konusunda bankalar istisnasız ortak tavrı takınmaktadır. Ev hanımının kendine ait bir gelir beyanında bulunamaması durumunda kredi kartı reddi sonucu ile karşı karşıya kalması kaçınılmazdır.

Ev Hanımıyım Kredi Kartı Almak İstiyorum 

Ev Hanımıyım Kredi Kartı Almak İstiyorum

Ancak ev hanımı olmasına rağmen kira geliri gibi farklı gelirler elde eden ve bu gelirleri belgeleyebilen ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar bulunmaktadır. Bu kredi kartı limitleri gelir sınırlı olduğu için daha düşük tutulmaktadır.