Ev Hanımına Kredi Kartı Veren Bankalar 2017 – 2018

20000 TL 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi
20000 TL 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Dünyanın hiç tartışmasız en zor görevini üstlenen ev hanımları ne yazık ki bankalar tarafından sunulan kredi kartı ve kredi ürünlerinden yararlanma konusunda büyük sıkıntılar yaşamaktadır. Bunun en önemli nedeni bankaların bu tip ürünlerin başvuru şartları arasında aylık belgelenebilir gelir tutarı aramasıdır.

Ev hanımları maaşlı olarak çalışmadıkları için böyle bir belge göstermeleri mümkün olmadığından bankalardan kredi kartı almaları ya da kredi almaları ne yazık ki mümkün değildir. Günümüzde ev hanımına kredi kartı veren bankalar bulunmakla beraber bunun için çok ağır şartların aranması ne yazık ki onay alınmasını zorlaştırmaktadır. Örnek vermek gerekirse ev hanımına kredi kartı veren bankalar 2016 sıralamasında yer alan bankalar bunun için ev hanımının kira geliri ya da faiz geliri gibi başka bir gelire sahip olmasını talep etmektedir.

Ev hanımının kiraya veren olarak yer aldığı kira kontratı ibraz etmesi durumunda aylık düzenli bir gelir belgesi ibraz ettiği için kredi kartı alması mümkündür. Yine ev hanımının vadeli mevduat cüzdanı gibi mevduat geliri elde ettiğini gösteren bir belge vermesi gerekir. Bunun dışında ev hanımının kredi kartı alması için eşinin üzerinden ek kredi kartı çıkartması mümkündür.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Kredi Kartı Borcum Var, Nasıl Kredi Çekebilirim?

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.