Garanti E-Vadeli Hesapta %13,65’e Varan Faiz Fırsatı

Borsa Ne İşe Yarar?

Garanti Bankası e-vadeli hesap açarak paranızı en iyi şekilde değerlendirebilir, kısa sürede yatırımınızın sonuçlarını görebilirsiniz. E-vadeli hesaptan en iyi şekilde yararlanma yolunu öğrenmek için yazımızı okuyun.

Paranızı Garanti Bankasında e-vadeli hesapta değerlendirmek için yapmanız gerekenler, hemen e-vadeli hesap açmak ve paranızı bu hesaba yatırmaktır. E-vadeli hesap, Garanti Bankası tarafından sunulan yatırım amaçlı bir hizmettir. Siz de paranızı e-vadeli hesapta değerlendirmek isterseniz bu hizmeti Garanti Bankası’ndan alabilirsiniz. E-vadeli hesapta paranız aynı gün değerlenmeye başlar.

Garanti Bankası e-vadeli hesabın en önemli özellikleri paranızın aynı gün değerlenmeye başlaması ve paranızı çekseniz bile paranızın vadesinin bozulmamasıdır. Bu hesap size kampanya faizleri ile daha fazla kazanç elde etmeyi vadetmektedir. Üstelik e-vadeli hesap açmak istediğinizde Garanti İnternet ya da Garanti Cep uygulamalarını kullanabilir ve bu sayede çok hızlı ve kolay bir şekilde hesabınızı açarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hesabınızı Açmak İçin Şubeye Gitmenize Gerek Yoktur

E-vadeli hesap açmak için bilgisayarınızı ve akıllı telefonunuzu kullanabilmenizin en iyi tarafı teknolojinin sizi şubeye gitme zorunluluğundan kurtarmasıdır. E-vadeli hesap açtığınızda size en uygun kampanyadan yararlanmanız mümkündür. Garanti Bankası size, e-vadeli TL hesabı açtığınız takdirde yüzde 13,65’e varan faiz fırsatı ve e-vadeli USD hesap açtığınızda %3’e varan faiz fırsatı vadetmektedir.

Garanti Bankası, parasını e-vadeli hesapta değerlendirmek isteyen müşterilerine üç farklı kampanyadan ve faiz fırsatlarından yararlanma olanağı sunmaktadır. Bu kampanyaları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

  • Ek mevduat kampanyası
  • Hoş geldin kampanyası
  • Uzun vade kampanyası
E-Vadeli Hesap Ek mevduat Kampanyası

Bu kampanya Garanti Bankası’nda vadeli mevduatınıza ek olarak getireceğiniz mevduat ile belirlenmiş kampanya tutarında (100.000 TL ila 1.000.000 TL arasında) ve kampanya aralıklarında (32 – 45 gün) e-vadeli hesap açarak yararlanabileceğiniz bir kampanyadır. Faiz oranı yüzde 11 olarak belirlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Kadınlara Kredi Veren Bankalar
E-Vadeli Hesap Hoş geldin Kampanyası

Bu kampanya son bir ay içinde vadeli hesabı olmayan müşterilerin yararlanabileceği bir kampanyadır. Bu durumda belirlenmiş kampanya tutarında (10.000 ila 5.000.000 TL arasında) ve vade aralıklarında (32 – 370 gün) e-vadeli hesap açarak bu kampanyadan yararlanmanız mümkündür. Bu kampanyanın faiz oranı  yüzde 10,25 ile yüzde 13,65 arasındadır.

E-Vadeli Hesap Uzun Vade Kampanyası

Uzun vade kampanyasından yararlanmak için 100.000 TL ila 5.000.000 TL arasında bir tutarı 46 – 400 günlük vade boyunca değerlendirmeyi amaçlamanız gerekir. Bu durumda faiz oranları yüzde 10,25 ile yüzde 11,75 arasında olmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek ve koşulları öğrenmek için websitesini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.