Denizbank, esnafa hızlı kredi veriyor. “Kredi ihtiyaçlarınıza en kolay ve en hızlı çözümler Deniz’de!” sloganıyla duyurulan esnafa hızlı kredi, KOBİ bankacılığı kategorisinde yer alan en hızlı krediler arasında yer alıyor. Detayları öğrenmek için yazımızı okuyun.

Kredi ihtiyaçları olan esnafa müjde Denizbank’tan geldi. Çok hızlı ve kolay başvurularla Denizbank’tan kredi alabilirsiniz. Eğer esnafsanız ve krediye ihtiyacınız varsa Denizbank’ın esnafa hızlı kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz. Kredi kampanyası hakkında detaylı bilgi ve kredi başvurusunu nasıl yapacağınız konusunda izlemeniz gereken adımlar yazımızın devamında yer almakta.

Esnafa hızlı kredi kampanyası kapsamında 80.000 TL’ye kadar kredi almanız mümkün. Üstelik başvurunuzu SMS ile, web’den, AçıkDeniz İnternet Bankacılığından, KobiDEniz Facebook sayfasından ya da AçıkDeniz ATM’lerinden yapabilirsiniz. Gördüğünüz gibi, istediğiniz takdirde kredi başvurunuzu yapabileceğiniz çok sayıda kanal bulunuyor. Denizbank, size nerede olursanız olun ve ne zaman isterseniz isteyin kredi başvurunuzu yapabileceğiniz çok sayıda kanal seçeneği sunuyor. Bu bir gelir belgesiz kredi türü olduğu için başvuru sırasında bankaya sadece T.C. kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı iletmeniz yeterli oluyor. ESNAF T.C. kimlik numarası yazarak 3280’e SMS göndermeniz, kredi talebinizi bankaya iletmek için yeterli olmaktadır. Üstelik Denizbank, kredi talebiniz sisteme ulaştıktan en fazla 5 dakika sonra kredi başvuru sonucunuzu cep telefonunuza SMS ile bildireceğini vadetmektedir.

Denizbank esnafa hızlı kredi kampanyası sayesinde nakit ihtiyaçlarınızı 80.000 TL’ye kadar kolay ve hızlı şekilde karşılayabilirsiniz. Ayrıca bu krediyi iş yerinize yapacağınız yatırımları karşılamak için de kullanabilirsiniz. Bunun adı Taksitli Ticarî Kredidir. Günlük ve acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için Ticarî Kurtaran Hesap işinizi görecektir. Denizbank ayrıca esnaflara İşletme Kart ve yakıt alımında kullanılabilen Taşıt Tanıma Sistemi sunmaktadır. Ödemelerinizin otomatik olarak yapılmasını sağlayan DBS ürünleri de esnafın işini kolaylaştıran ürünlerdir. Siz de esnafsanız ve krediye ihtiyacınız varsa hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuzun onaylanması durumunda krediyi kullanacağınız zaman banka sizden evrak isteyebilmektedir. Bunlar nüfus cüzdanı fotokopisi, imza beyannamesi, varsa oda kayıt belgesi, son iki yıla ait vergi levhası, son iki yıla ait hesap defteri ya da bilanço ve gelir tablosu, varsa mal varlığı dökümü yani tapu fotokopileridir. Bu bel