Esnafa aynı gün içinde 50.000 TL’ye kadar kredi veren banka QNB Finansbank’tır. KOBİ Para Cepte kampanyasıyla KOBİ’lerin nakit para sıkıntısını aynı gün içinde çözmeyi hedefleyen banka, esnafa 50.000 TL’ye kadar kredi sunmaktadır. KOBİ Para Cepte kampanyası hakkında ayrıntılı bilgi almak için yazımızı okuyun.

QNB Finansbank esnafa aynı gün içinde 50.000 TL’ye kadar kredi vermektedir. Bu kampanyanın adı KOBİ Para Cepte’dir. Nakit paraya sıkıştığınız zaman QNB Finansbank hızlı başvuru ve ön onay sürecini size sunmaktadır. Bu sayede kredi almak için günlerce beklemezsiniz. Nakit paraya gereksinim duyduğunuz zaman bankadan kredi talebinde bulunduğunuz gün başvurunuza cevap gelir ve kredinizi aynı gün alırsınız.

KOBİ Para Cepte QNB Finansbank tarafından sağlanan bir KOBİ kredisi türüdür. Bu kredi, ihtiyaca özel kredidir. Küçük ve Orta Büyüklükteki işletmelerin hedef alınmasıyla oluşturulan bu krediye başvurmak oldukça kolaydır. KOBİ Para Cepte kredisine nasıl başvuracağınızı ve bu krediyi almak için hangi koşulları sağlamanız gerektiğini öğrenmek için yazımızın devamını okuyun.

Eğer esnafsanız ve KOBİ iseniz nakit paraya aniden gereksinim duyabilirsiniz. Nakit para ihtiyacınızı her bankadan karşılayamayabilirsiniz. Ayrıca her banka sizin kredi talebinize aynı gün cevap vermeyebilir. Üstelik istediğiniz kredi tutarını bankalar size vermeyebilirler. QNB Finansbank nakit paraya aniden ihtiyaç duyabileceğinizi dikkate alarak KOBİ Para Cepte kredisini size sunmuştur.

Esnaf Kredisine Başvuru Nasıl Yapılıyor ?

Bu kredi  sizin nakit para ihtiyacınızı karşılamaya yönelik oluşturulmuştur. Kredi talebinde bulunduğunuz gün kredi notunuzla ilgili herhangi bir sıkıntı çıkmadığı sürece bu kredi size verilir. KOBİ Para Cepte kredisine başvurmak son derece kolaydır. Cep telefonunuzu kullarak hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun için T.C. kimlik numaranızı yazarak 7646’ya bir SMS göndermeniz yeterlidir. QNB Finansbank kredi notunuzu inceleyerek başvurunuzu değerlendirir ve kredi ön onayını cep telefonunuza SMS olarak gönderir. QNB Finansbank’tan bu SMS’i aldığınızda hemen belgelerinizi toplayarak size en yakın QNB Finansbank şubesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Böylece kredi başvuru işlemleriniz tamamlanacaktır.

Aslına bakarsanız bankadan kredi talebinde bulunmadan önce belgelerinizi tamamlamanız, kredi başvurunuzun aynı gün içinde sonuçlanması ve kredinizi aynı gün alabilmeniz için gereklidir. Hatta bu belgeleri başvuru yapmadan bir gün önce ya da sabah başvurunuzu yaptıktan hemen sonra toplamaya başlamanız ön onay geldikten sonra belgelerinizle en kısa sürede şubeye gitmenizi sağlayacaktır.

Esnaf Kredisi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir ?

KOBİ Para Cepte kredisi için gerekli belgeler şahıs firmaları için ayrı ve Limited / Anonim şirketler için ayrı olarak belirlenmiştir. Eğer şahıs şirketiniz varsa gerekli belgeler nüfus cüzdanı fotokopisi, vergi levhası, imza beyannamesi, esnaf sicil kayıt beyannamesi ya da oda kayıt belgesidir.

Limited ya da anonim şirketiniz varsa gerekli belgeler ortakların ve yetkililerin nüfus cüzdanı fotokopileri, vergi levhası, imza sirküleri ya da beyannamesi, Ticaret Odasından alınmış güncel Ticaret Sicil Belgesi / Faaliyet Belgesi ve Oda Kayıt Belgesi ayrıca Ticaret Sicil Gazetesidir.