Erken Emeklilik Kredisi Veren Bankalar

Borsa Ne İşe Yarar?

Yaşa takıldığı için emekli olamayan kişilerin mağduriyetlerini gidermek üzere pek çok farklı emeklilik modeli tasarlanmaya devam ediyor.

Bunlardan biri olan erken emeklilik hakkında çalışmalar devam ederken Bağ-Kur grubuna üye olan kişilere ise emekli olmaları için yeni bir umut ışığı doldu. Buna göre Sosyal Güvenlik Kurumuna borcu olan Bağ-Kur’lu üyelere emeklilik hakkı tanınıyor. Bunun için yapmanız gereken tek şey borcunuzu kapatmak.

Emekli Olmak İçin Kredi Veren Bankalar 2016

Emekli olmaya hak kazanan ancak olan borçları nedeni ile emekli olamayan kişilere yönelik bankalar oldukça cazip kredi faiz oranları ile kredi kullandırmaya devam ediyor.

Yaklaşık 2 milyon kişinin yararlanmasının beklendiği erken emeklilik hakkından yararlanmak isteyen kişilere borçlarını ödemeleri konusunda finansman desteği bankalardan geliyor. Emekli kredisi kullanmak isteyen kişilerin bankalara başvuruda bulunarak kredi taleplerini sözlü olarak iletmeleri ve kredi başvuru formu doldurmaları yeterli oluyor.

Emeklilik Kredisi Veren Bankalar

Banka yapılan kredi başvurularını inceledikten sonra uygun bulmaları durumunda kredi onayı verilmektedir. Ülkemizde ihtiyaç kredisi kullandıran tüm bankalar aynı zamanda emeklilik kredisi kullandıran bankalar kategorisine de girmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.