Enpara Kredi 2018 Yılı Güncel Faiz Oranları

Enpara Kredi 2018 Yılı Güncel Faiz Oranları

Enpara ihtiyacı olan kişilere masrafsız ihtiyaç kredisi vermektedir. Enpara kredi faiz oranları hakkında bilgi almak ve ihtiyaç kredisi faiz oranlarını öğrenmek için yazımıza göz atın.

Enpara gereksinimi olan kişilere masrafsız kredi vermektedir. Enpara bildiğiniz gibi şubesiz bankacılık ürünüdür. QNB Finansbank tarafından sunulan bu ürün kısa sürede müşteri sayısını artırmıştır. Enpara pek çok bankacılık hizmetini şubesiz olarak vermektedir.

Para çekme dışında tüm bankacılık işlemlerinizi mobil bankacılık şubesinden ya da internet bankacılığı aracılığıyla yapmanız mümkündür. Enpara mobil bankacılık uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek çok kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca Enpara internet bankacılığını da sadece tarayıcınızdan enpara.com adresine girerek kullanabilirsiniz.

Enpara İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

İhtiyaç kredisi alma istediğinizde Enpara müşterisi iseniz çok hızlı ve kolay şekilde ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Enpara, nakit para gereksinimi olan müşterilerine hızlıca ve kolayca ihtiyaç kredisi vermektedir. Elbette Enpara’dan ihtiyaç kredisi almak diğer bankalardan ihtiyaç kredisi almaktan daha kolaydır.

Kredinin de bazı avantajları ve dezavantajları vardır. Öncelikle Enpara ihtiyaç kredisi almak için çok kolay bir şekilde başvuru yapabileceğinizi bilmelisiniz. Yani başvuracağınız ihtiyaç kredisi türü gelir belgesiz kredidir. Yani Enpara ihtiyaç kredisi alırken bankaya herhangi bir belgeyi ibraz etmeniz gerekmemektedir. Ancak dediğimiz gibi bu krediye sadece Enpara müşterisi olanlar başvurabilmektedir.

Enpara Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara müşterisi iseniz mobil bankacılık uygulamasından ya da internet şubesinden Krediler bölümüne girerek ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Enpara 1000 TL’den 30 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi vermektedir. Enpara müşterisi değilseniz bu durumda önce Enpara müşterisi olmanız ve sonra ihtiyaç kredisi için başvuru yapmanız gerekmektedir.

Enpara müşterisi olmak son derece kolaydır. Bunun için enpara.com internet şubesine girmelisiniz. Başvuru kısmından bilgilerinizi girmelisiniz. Bunu yaptığınızda Enpara müşteri temsilcisi sizin belirttiğiniz adrese yan evinize ya da iş yerinize gelecek ve hesabınızı açarak gerekli işlemleri yapacaktır. Enpara internet şifrenizi aldığınızda ve bankacılık uygulamalarını kullanmaya başladığınızda ihtiyaç kredisi başvurunuzu da yapabilirsiniz.

Enpara İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Enpara ihtiyaç kredisi almayı düşünüyorsanız bu kredinin faiz oranları hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Enpara ihtiyaç kredisi faiz oranları biraz yüksektir. Enpara ihtiyaç kredisi masrafsız olduğu için ve kredi geri ödeme süresi boyunca hayat sigortası yapmayı gerektirmediği için avantajlıdır. Ancak faiz oranları biraz yüksek olduğu için bu açıdan dezavantajlıdır.

Enpara ihtiyaç kredisinin 1000 TL’den 30 bin TL’ye kadar alınabildiğini söylemiştik. Bu krediyi 1 aydan başlayan ve 48 aya varan vadelerle almanız mümkündür. Enpara 1 ay ile 12 ay arasında vadelerle alınan kredilere yüzde 1,53 oranında, 13 ay ile 24 ay arasında alınan kredilere yüzde 1,49 oranında, 25 ay ile 36 ay arasında alınan kredilere yüzde 1,43 oranında ve 37 ay ile 48 ay arasında alınan kredilere ise yüzde 1,39 oranında faiz uygulamaktadır. Bu faiz oranları diğer bankaların uyguladığı faiz oranlarına göre biraz yüksektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ