Herkes kredi ihtiyacı duymaktadır. Birçok bankada kredi konusunda kolaylık sağlamaktadır. Fakat gelişen dünyayla beraber bankacılıkta farklı bir boyut aldı. Bu konuda Türkiye de öncü olan kuruluş Enpara sadece internet ortamında ve telefonla hizmet veren bir kuruluş. Birçok avantaja sahip bunlardan en önemlilerinden biride çok daha uygun faiz ile dosya masrafı olmadan kredi vermesi.

En para nasıl daha uygun faiz oranıyla dosya masrafsız kredi verebiliyor?

Enpara bir online banka kuruluşudur. Buda onların hiçbir şubesi olmamasını daha az personelle çalışmasını sağlamakta. Bu durum bize avantaj olarak geri dönmekte daha az şirket giderlerinin olması daha uygun faiz oranlarıyla masrafsız kredi verebilmelerini sağlıyor.

Enpara banka mı? Özel bir kanuna tabii mi?

Evet, Enpara bir banka ve Türkiye Cumhuriyetinin tüm banka kanunlarından sorumlu.

Enpara kredi başvurusu nasıl yapabilirim?

Öncelikle bir Enpara hesabı açmalısınız. Bunun için Enpara müşteri hizmetlerini arayabilir. Yada online olarak başvuruda bulunabilirsiniz. En kısa sürede Enpara görevlileri telefonla iletişime geçecekler sizinle.

Enpara hakkında tüm sorularınızı yanıtlayan görevliler sizin adres bilgilerinizi alarak bir randevu saati ve yeri belirliyorlar. Belirlediğiniz saatte sizin ayağınıza kadar geliyor. Bir iki imza ve bilgi kaydıyla hesabınız açılıyor. Bu andan itibaren Enpara kredi başvurusunda bulanabilirsiniz. İsterseniz hesabınızı açmaya gelen görevliyle başvuruda buluna bilirisiniz. İsterseniz İnternet sitesinden.

Cep telefonunuza indirdiğiniz Enpara uygulaması ile de birkaç tuşa basarak kredi başvurusunda bulanabilirsiniz. Başvurunun en kısa sürede cevabı gelecektir. Başvuru onayınız geldiği anda istediğiniz vade rakam ve genel kurallar ile ilgili müşteri hizmetleri sizinle bağlantıya geçer.

Bu işlemlerden sonra çok kısa sürede para hesabınıza geçer herhangi bir şubeye gitmenize gerek kalmadan tüm işlemleriniz online olarak kısa bir sürede gerçekleşir. Elinizde ki Enpara kartı ile tüm atmlerden paranızı çekebilirsiniz.Enpara hem zaman hem maddi olarak size diğer bankalardan çok daha kolay kredi imkanı sağlamaktadır.