Enpara İnternet Şubesi Kodu Nedir?

Borsa Ne İşe Yarar?

Finansbank tarafından tamamen internet üzerinden hizmet vermesi amacı ile kurulan enpara bankacılık hizmetlerinde müşteri sayısını her geçen gün arttırmaya devam ederken masrafsız bankacılık hizmetinin de öncü markası olma görevini başarı ile yürütüyor.

Finansbank enpara bankacılık hizmetleri konusunda merak edilen konuların başında ise internet şubesi kodu yer alıyor. Özellikle de bankaların dışında enpara hesabına para aktarmak isteyen kişilerin pek çoğu bu kodu bilmiyor. İnternetten havale ya da EFT yapacak olan kişiler enpara hesabı olan kişilerde bu bilgilerin aktarılmasını isterken enpara internet şubesi kodu olarak 3663 numarası girilmelidir.

Banka adı olarak Finansbank seçilmeli, şube ismi olarak ise Finasbank enpara internet şubesi ibaresi seçildikten sonra istenilen enpara şube kodu bilgisi yerine 3663 numarası girilmelidir. Bu bilgiler girildikten sonra enpara hesap numarası girilerek para aktarma işlemi tamamlanabilmektedir. Ancak banka bilgisi yerine mutlaka Finansbank seçilerek işlem yapılmalıdır. Şube alanında da yine enpara internet şubesi alanı tercih edilmelidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Finansbank Kredi Kartı Şifre

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.