Yazı evinde geçirmek istemiyor, yılın yorgunluğunu deniz kenarında ya da havuz başında atmak istiyor ama tatil için para yok diyorsanız üzülmeyin. Bankalar, ihtiyaç kredisinin yanıu sıra tüketicilere tatil kredisi kapsamında da kredi kullandırıyor.

Uygun faiz oranları ve ödeme koşulları ile ailece yapacağınız tatili taksitli olarak rahat rahat ödeyin. Bugün hemen her banka müşterilerine tatil kredisi veriyor. Yurtiçi ve yurtdışı seyahat bütçeniz için kullanabileceğiniz bu kredi, bireysel ihtiyaç kredisi kapsamında yer alıyor.

36 aya varan vade seçenekleri ile kullanabileceğiniz tatil kredisi için başvurularını bankaların şubelerinden, SMS ile ya da internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bütçenizi zorlamadan geri ödeyebileceğiniz bu krediyi hemen her bankadan alabilirsiniz. Gelin isterseniz bankaların verdiği tatil kredilerine, vade seçeneklerine ve geri ödemelerine bir bakalım…

ING Bank Tatil Kredisi

Tatil planlarını rahatça yapmak isteyen tüketicilere uygun ödeme koşulları ve ekstra bir gece konaklama seçeneği ile kredi veren ING Bank, ayrıca %15 indirim fırsatı da sunuyor. Başvurularınızı ATM’den, SMS ile ya da bankanın sitesinden yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Tatil Kredisi

Bütçenizi zorlamadan tatil masraflarınızı karşılayabileceğiniz Yapı Kredi tatil kredisi ile 12,24 dilerseniz 36 aya varan geri ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Başvurularınızı 444 0 444 telefon bankacılığı ya da Tatil Kredisi (boşluk) T.C Kimlik numaranızı 4411’e SMS göndererek kolay bir şekilde, şubeye gitmenize gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank Tatil Kredisi

3 ile 24 ay arası vade seçenekleri ile taksitlendirebileceğiniz Vakıfbank tatil kredisi kapsamında 3000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. %1,55 aylık faiz oranları ve aylık 156 TL ödemeler ile 3000 TL’lik tatil krediniz Vakıfbank’ta. Daha yüksek rakamlı ihtiyaçlarınız için başvurularınızı şubelerden yapabilirsiniz.

Akbank Tatil Kredisi

Ödemelerinizi 3 ay erteleyebileceğiniz tatil kredisi Akbank’ta. Yazın yaptığınız tatili sonbaharda ödemeye başlayın, ödemelerinizi düşük taksitlerle rahat rahat yapın. Yaz sezonuna özel kredi seçeneği sunan bankaya başvurularınızı Akbank şubelerine giderek; nüfus kağıdı fotokopisi, gelir belgesi ile giderek yapabilirsiniz.

Fibabanka Tatil Kredisi

Tüm ihtiyaçlarınızda olduğu gibi tatil masraflarınız için de Fibabank’ı tercih edebilirsiniz. %1,29’dan başlayan faiz oranları ile 20.000 TL’ye kadar kullanabileceğiniz tatil kredisi ile tatil planlarınızı ertelemek zorunda kalmayın.

Denizbank Tatil Kredisi

Kefilsiz tatil kredisi Denizbank’ta. 15000 TL’ye kadar olan tatil masraflarınızı 36 aya varan vade seçenekleri ile geri ödeyebilirsiniz. %0,99’dan başlayan faiz oranları ve 15.000 TL’lik için 230 TL’den başlayan ödeme seçenekleri ile tatilinizi zamanında, ödemenizi uygun koşullarda yapın.

İş Bankası Tatil Kredisi

Telefon bankacılığı, SMS ya da şubelerden yapabileceğiniz İş Bankası tatil kredisi başvurusu ile uygun faiz oranları ve ödeme seçeneklerinden yararlanın. 20.000 TL’ye kadar olan tatil masraflarınız için bankadan bireysel ihtiyaç kredisi ya da tatil kredisi alabilirsiniz.