En uygun kredi veren bankalar 2020 Ekim ayı listesini sizler için hazırladık. Özellikle son dönemlerde yani bu pandemi döneminde insanların maddi zorluklar içerisinde oldukları ve bir nebzede olsa bu yaralarını sarmak adına uygun kredi arayışına başladıklarını görüyoruz. 2020 en uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar hangileri sorusu merak konusu oldu. Bu yazımızda sizler için bu ayın en uygun kredi veren bankalarını bir araya getirdik.

En uygun kredi veren bankalar 2020 Ekim sonuçları belli oldu ve çıkan sonuçlar he ne kadar birbirine yakın olmuş olsa da şu dönemde kredi kullanmak isteyen kişi sayısının bir hayli fazla olduğunu söylemek isteriz. Hangi bankanın kredisi daha uygun sorusunun işte cevabı..

En Uygun Kredi Veren Bankalar 2020 Ekim

En Uygun Kredi Veren Bankalar 2020 Ekim

2020 Ekim Ayının En Uygun İhtiyaç Kredisi

Uygun ihtiyaç kredisi seçeneğinden yararlanmak isteyenler vatandaşlar aşağıdaki liste üzerinden seçimini yaparak, kredi konusunda kararını daha rahat bir şekilde verebilirler. İşte sonuçlar;

  • En düşük faizli ihtiyaç kredisi listende ilk alan bankalar; ING Bank ile TEB Bankası oluyor. %1,25 faiz ile 15.000 TL ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Bu bankalar üzerinden kullanacağınız kredinin aylık ödeme tutarı: 541 TL olarak belirlenmiştir.
  • Listenin ikinci sırasında yer alan banka ise; 1,30 faiz oranı ile İş Bankası oluyor. 15.000 TL ihtiyaç kredisi için aylık ödemeniz gereken taksit miktarı: 548 TL’dir.
  • Listenin üçüncü sırasına yerleşen bankalar; Ziraat Bankası ve Türkiye Finans Bank oluyor. %1,32 faiz oranı ile 15.000 TL ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Ödeme planına göre aylık taksit tutarı: 550 TL olarak belirlenmiştir.
  • Listenin dördüncü sırasında ise; Halkbank ile Vakıfbank’ı görüyoruz. 15.000 TL ihtiyaç kredisi karşılığında 1,34 faiz oranı yer alıyor ve aylık taksit tutarı; 552 TL’dir.

Yukarıda; 2020 Ekim ayı en uygun ihtiyaç kredisi sunan banka listesini sizler için bir araya getirdik. En düşükten yükseğe doğru sıralama yaparak en avantajlı kredi seçeneğine ulaşabilirsiniz.