En Uygun Konut Kredisi Hangi Bankada?

Konut kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilerin mutlaka öncesinde konut kredisi karşılaştırma işlemini yaparak en uygun konut kredisi veren bankayı belirlemesi önerilir. Çünkü konut kredileri uzun vadeli krediler olup konut kredisi faiz oranları için yaşanacak olan küçük farklar dahi toplamda büyük tutarların ödenmesine neden olabilmektedir.

En Uygun Konut Kredisi 

Bankalar düzenli olarak konut kredisi kampanyaları düzenlemekte olup bu kampanyalar kapsamında uygulanan konut kredisi faiz oranları üzerinden değişikliğe gidilmektedir. Şu anda en düşük konut kredisi veren banka olarak Ziraat Bankası konut kredisi paketi yer almaktadır. Konut kredisi faiz oranları için başlangıç seviyesini yüzde 0,80 rakamına çeken Ziraat konut kredisi paketinde en düşük kredi veren banka olarak öne çıkmaktadır.

Vakıfbank Konut Kredisi 

Vakıfbank Sarı Panjur Halden Anlayan Konut Kredisi paketi ile konut kredisi faiz oranlarını yüzde 0.80 seviyesine çeken banka Ziraat Bankası ve Halk Bankası ile beraber en düşük konut kredisi veren bankalar arasında bulunmaktadır. Bankadan konut kredisi kullanmak isteyen kişilerin Vakıfbank konut kredisi başvurusu için şubelerden başvuruda bulunmaları yeterlidir.

Halkbank Hesaplı Evim Kredisi 

Halk Bankası hesaplı evim kredisi paketinde kredi faiz oranları yüzde 0,80 seviyesine çekilirken bankanın kolay konut kredisi onayı vermesi de bu bankayı öne çıkarmaktadır. Halk Bankası konut kredisi başvurusu için bankanın konut kredi başvuru formu doldurmaları yeterlidir. Bunun için Halk Bankası şubeleri üzerinden destek almanız mümkündür.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Odeabank Kredi Hesaplama ve Güncel Faiz Oranları 2017

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.