Günümüzde her geçen gün artan konut fiyatları ev sahibi olmak isteyen kişilerin büyük zorluklar yaşamalarına neden olurken konut kredisi kampanyaları ile bankalar finansman desteği sağlamaktadır. Düzenlenen En Uygun Konut Kredisi 2017 Kampanyaları sayesinde daha cazip koşullarda kredi kullanma fırsatı ile yeni evinizi satın almanız mümkün olmaktadır.

Ziraat Bankası Konut Kredisi 

Şu anda en uygun konut kredisi veren banka olarak öne çıkan Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranı olarak yüzde 0,88 faiz oranını kullanmaktadır. Bankanın internet sitesine giriş yaparak Ziraat konut kredisi hesaplama işlemlerinizi gerçekleştirerek kullanmak istediğiniz kredi tutarı için ödeyeceğiniz aylık konut kredisi taksit tutarı miktarını belirlemeniz mümkündür. Ziraat Bankası 120 ay vadeli 100 bin TL konut kredisi kullanmak isteyen müşterilerine aylık ödemesi 1.352 lira taksitle konut kredisi onayı vermektedir.

Halk Bankası Hesaplı Evim Kredisi 

Bir diğer kamu bankası olan Halkbank konut kredisi paketinde küçük bir farkla en uygun konut kredisi veren bankalar sıralamasında ikinci basamakta yer almaktadır. Halkbank konut kredisi hesaplama işlemlerinde yine 120 ay vadeli konut kredisi kullanmak isteyen kişilere 100 bin lira konut kredisi almaları durumunda aylık ödemesi 1.359 lira olan kredi paketinden kullandırmaktadır.

Yapı Kredi Konut Kredisi 

En çok konut kredisi kullandıran bankalar arasında yer alan Yapı Kredi konut kredisi faiz oranlı için indirime giderken şu anda geçerli olan Yapı Kredi konut kredisi faiz oranı olarak yüzde 0,90 faiz oranı uygulanmaktadır. Yapı Kredi konut kredisi 120 ay vadeli olarak 100 bin TL kredi kulanımı olarak gerçekleşirse ödenmesi gereken aylık taksit tutarı olarak 1.366 lira ödenmesi gerekmektedir.