Her şey dijitalleştiği gibi bankacılıkta dijitalleşiyor. Enpara.com Türkiye ‘nin ilk ve tek şubesi olmayan bankacılık sistemi. Müşteri memnuniyetine önem veren şirket profiline sahip. Kullanımı oldukça kolay olması ve birçok avantajı içinde barındırmasından dolayı çok fazla talep görüyor. Finans Bank alt yapısında bulunan Enpara ticari işlemler açısından gelecekte daha çok kullanılacağı aşikâr.

 

Enpara avantajlarını şöyle sıralayabiliriz

 

 • İnternet ve mobil şube kullanımı
 • Nakit ihtiyaçlar için tüm Finans Bank atm ‘leri
 • Mevduatınıza en yüksek faizi verir
 • Temel bankacılık ürün ve hizmetlerinden ücret, komisyon almıyor
 • EFT, havale ve hesap işletimi ücretsiz
 • 1000-30000 TL kadar ihtiyaç kredisi
 • Dosya ücreti yok
 • Kredi tahsis ücreti yok
 • Sigorta ücreti yok
 • Kredi kullanımı için düşük faiz
 • 7/24 Müşteri desteği

 

Gibi birçok avantaj sağlıyor.

 

18 yaşını doldurmuş her birey Enpara.com ‘a başvuru yapabilir. Online olarak yapılan başvurular 3 dakika içinde tamamlanır. Alınan başvurular 3 gün içerisinde değerlendirilip. Enpara.com temsilcileri tarafından talebinizin onaylanıp onaylanmadığını öğrenmiş oluyorsunuz. Mevduat hesabı açtığınızdan talebinizin geri çevrilmesi çok nadir durumlarda görülür. Onaylanan başvurular sonucundan tarafınıza gönderilecek kartı teslim için sizden uygun saat ve gün talep edilerek randevu alınır. Bu acıdan telefon numaranızı doğru verdiğinizden emin olun. Kartınızı teslim gününde imzalayacağınız sözleşmeye internet sitesinden erişebilirsiniz. Sözleşme oldukça kısa olup ve basit bir üsluba göre düzenlenmiş.  En fazla 10 gün içerisinde kartınız teslim edilmiş olur. Sonrasında Enpara.com temsilcileri tarafından arama yapılır ve kullanım talimatları verilir.

 

Sonrasında işlemlerinizin tamamı online olarak gerçekleştiriyorsunuz. Bununla birlikte kartınıza tanımlanan 750 TL ek hesap vererek belli bir süre boyunca komisyonsuz kullanmanızı sağlıyor.

 

Ticaretle uğraşan müşterilerin en çok kullandığı bankacılık sistemi Enpara.com bireysel kullanıcılar içinde oldukça avantajlı. Online şube olduğundan kira, fatura ve genel yönetim giderleri olmadığından tasarruf ettiğimi maliyetleri müşterileriyle paylaşıyor. Bu sayede mevduatta yüksek faiz işletilirken kredi kullanımında düşük faiz işletilir.

 

Yatırım yapmak içinde uygun bir platforma sahip olan Enpara.com üzerinden döviz veya altın hesaplarını işletebilirsiniz. Her an uzmanlardan destek alabilirsiniz. Bu sayede yatırım yaparken doğru karar almış olursunuz.

 

Enpara.com bankacılık sistemine yeni yaklaşımıyla adından daha çok söz ettireceği aşikâr.

Zamandan büyük oranda tasarruf ederken bankacılık adına yaptığınız tüm işlemlerden de tasarruf etmiş oluyorsunuz. Tüm bankaların online hizmet seçenekleri var. Ancak Enpara.com kadar işlevsel mi tartışılır. Bankacılık adına yapacağız başka işlemler için diğer bankalarında araştırılması gerekir. Size en uygun olanı bu sayede seçebilirsiniz. Önerileri dikkate almanızda fayda var. Enpara.com şu an Türkiye ‘de tek dijital bankacılık olduğundan en faydalı olan bankacılık olduğu kesin. İlerleyen zamanlarda daha fazla dijital bankacılık göreceğiz.