2019 Kolay kredi veren bankalara başvuru koşulları internet üzerinden sağlanmaktadır. Kolay kredi veren bankalar uygulamaları üzerinden yapılan başvurularda evrak istememektedir. Online başvurunun onaylanması ile birlikte gelir belgesine dair kanıt şubelere teslim edilmektedir. Kolay kredi veren CEPTETEB, ING Bank ve İş Bankası, düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleri sunmaktadır. Bankalar en kolay kredi seçeneklerine yönelik başvuru işlemlerini telefon içerisinde indirilen bankacılık uygulamaları üzerinden sağlamaktadır. Bankaların sunduğu kredilerin detayları ve başvuru sırasında ve sonrasında izlenmesi gereken yol yazı içerisinden öğrenilebilmektedir.

Sitemiz içerisinden öğretmenlere en uygun krediyi hangi bankalar vermektedir yazımıza bakabilirsiniz.

En Kolay Kredi Veren Banka TEB Bankası

CEPTETEB kredisi başvuru işlemleri ve kredi kullanımı kolay yapılabilen bir kredi çeşididir. CEPTETEB kredisi düşük faiz oranı ile sunulmaktadır. Geri ödeme koşullarında uygun taksit imkanı uzun vadeler ile sağlanabilmektedir. Ortalama gelir yapısına sahip olan kişiler bu krediden kolaylıkla yararlanabilmektedir. Kredi başvuru aşaması online olarak gerçekleştirilip, onaylanması yazıda yer alan evraklar banka şubesine teslim edilmektedir. CEPTETEB’in sunduğu kredi koşulları şu şekilde sıralanmaktadır:

  • CEPTETEB, 17.127 tl kredi limiti kullandırmak için aylık olarak 285 tl geri ödeme taksiti talep etmektedir. Bu kredi üzerinde uygulanan faiz oranı % 1.64 olup, vade olanağı 60 ay olarak belirlenmektedir.
  • CEPTETEB, 20 bin tl kredi limiti kullanımı için aylık 1.054 tl geri ödeme talep etmektedir. Kredi üzerinden uygulanan faiz oranı % 1.64 olup, vade olanağı 24 ay olarak sağlanmaktadır.

CEPTETEB kredilerine başvurmak için telefon yoluyla CETTETEB uygulaması indirilmelidir. Başvurunun nasıl yapılacağı ve başvuru sonrası şubeye istenilen evraklar son başlık içerisinde yer almaktadır.

En Kolay Kredi Veren Banka ING Bank

ING Bank kredilerinden yararlananlar düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme taksitleri ile kredi kullanımı sağlamaktadırlar. Kolay kredilerin tümünde olduğu gibi bu kredi çeşidinde de başvuru online olarak yapılmaktadır. Başvuru sonrası gelir belgesi şubeye götürülerek kredi limiti çekilebilmektedir. ING Bankasının sunmuş olduğu en kolay kredi kullanımı sağlanan kredilerin limitleri ve vade seçeneklerinden birkaçı şu şekilde sıralanmaktadır:

  • ING Bankası, 20 bin tl kredi limiti çekimi için aylık 1.064 tl geri ödeme talep etmektedir. Kredi üzerinde uygulanan faiz oranı % 1.59 olup, kredinin vade seçeneği ise 24 ay olarak belirlenmektedir.
  • ING Bankası, 10 bin tl kredi limiti kullanımı için aylık 523 tl taksitli ödeme talebinde bulunmaktadır. Kredi üzerinde hesaplanan faiz oranı % 1.59 olup, vade seçeneğinde 24 ay tanımlanmaktadır.

ING Bankası kolay kredi başvuruları telefon üzerinden ING Mobil uygulaması indirilerek yapılmaktadır. Başvuruda izlenmesi gereken yol ve başvuru sonrası şubeye teslim edilecek evraklar son başlık içerisinde sunulmaktadır.

Kolay Kredi Veren Banka İş Bankası

İş Bankası kolay kredi başvurusu için İŞcep uygulamasının telefona indirilmesi ve online olarak başvuru gerçekleştirilmesi gerekmektedir. İş Bankası kolay kredileri uygun faiz imkanlarına ve gelir yapısına uygun geri ödeme taksitlerine sahiptir. Kullandırılan krediler uzun vadeli seçenekler ile oluşturulmaktadır. İş Bankasının sunmuş olduğu uygun kredi olanakları ise şu şekilde sıralanmaktadır:

  • İş Bankası, 10 bin tl kredi limiti çekimi işlemi için aylık 529 tl geri ödeme talebinde bulunmaktadır. Kredi üzerinden uygulanan faiz oranı % 1.67 olup, kredisinin vade olanağı ise 24 ay olarak belirlenmektedir.
  • İş Bankası 20 bin tl kredi limiti için aylık 893 tl geri ödeme talebinde bulunmaktadır. Kredinin faiz hesaplaması %1.67 olup, sunulan vade imkanı ise 30 ay olarak belirlenmektedir.

İş Bankası kolay kredilerinden faydalanmak için başvurular online yollar ile gerçekleştirilmektedir. Başvuru için izlenmesi gereken yol ve başvuru sonrası şubeye teslim edilecek evraklar alt başlık içerisinde sunulmaktadır.

En Kolay Kredi Veren Bankalara Başvuru

Kolay kredi başvurusu için bankalar online işlem ile kredi talebi almaktadır. Bu işlemin gerçekleştirilmesi için yukarıda bulunan bankalara yapılacak başvuru adımları şu şekilde sıralanmaktadır:

  • CEPTETEB kolay kredi başvurusu için ‘’Play Store’’ üzerinden telefona ‘’CEPTETEB’’ uygulaması indirilmelidir.
  • ING Bank kolay kredi başvurusu için ‘’Play Store’’ üzerinden telefona ‘’ING Mobil’’ uygulaması indirilmelidir.
  • İş Bankası kolya kredi başvurusu için telefona ‘’Play Store’’ üzerinden ‘’İşcep’’ uygulaması indirilmelidir.

Bu işlem sonrası her banka için başvuru aynıdır. Seçilerek indirilen uygulamanın içerisine girilerek kullanıcı kaydı oluşturulmaktadır. Kullanıcı kaydı sekmesine tıklanarak ad, soy ad ve TC kimlik numarası girilmektedir. Kayıt sonrası ‘’kredi başvurusu’’ sekmesi tıklanarak, ekranda çıkan tablo üzerine istenilen kredi limiti ve vade bilgileri girilmelidir. Bu işlem ile birlikte onay tuşuna basılarak başvuru tamamlanmaktadır. Başvurunun olumlu takibi ilk oluşturulan kayı kısmından kontrol edilmektedir.

Borç kapatma kredisi detayları için buraya tıklayınız.

Kolay Kredi Başvurusu Evrakları

Bankaya sunulacak evraklar yukarıda bulunan yol ile yapılan kredi başvurusu cevabı sonrası bankaya teslim edilmektedir. Yapılan en kolay kredi online kredi başvurusu onaylanır ise bankaya kredi limiti çekiminin sağlanması amacı ile gelir belgesi ve nüfus cüzdanı fotokopisi sunulmaktadır. Bankalar ek olarak sicil kaydı talep etmektedir. Evraklar, kişinin kredi ödemelerini düzenli olarak yapabileceğini kanıtlaması açısından bankaya sunulmaktadır. Evrakların tam olması ve sicil kaydının temiz olması durumunda kredi kullanımı için bir engel bulunmamaktadır. Bu evrakların seçilen bankanın şubesine iletilmesi sayesinde işlem tamamlanır ve kredi limiti kredi kullanıcısının hesabına yatırılır. Dileyenler kredi limitini banka kanalı ile nakit olarak da alabilmektedir.