En Düşük Ve 0 Faizli Kredi Veren Bankalar (Sıfır Faizli Kredi)

Esnafa Aynı Gün İçinde 50.000 TL'ye Kadar Kredi
Esnafa Aynı Gün İçinde 50.000 TL'ye Kadar Kredi

Sıfır Faizli Kredi Nasıl Alınır?
Bankaların finansal işlemler üzerinden belirli komisyonlar alan ve kredilerin faiz gelirleri ile kar elde etmeyi amaçlayan kurumlardır. Ancak bunların dışında bir de muhafazakâr bankacılık anlayışı bulunmaktadır. Bu anlayış içerisin de inançları gereği faiz ve vade farkı gibi kazançların haram olduğu ve bu tür kredi ve faizlerin tercih edilmemesine neden olmaktadır.

Bankalar bu yüzden bu kitleyi de kaybetmemek için 0 faizli kredi ürünler ile bu hedef kitleyi müşteriler arasına katmaya çalışmaktadır. Burada amaç faiz ve kredi kullanmayan müşterileri de kredi sahibi yapmaktır. Bu krediler ihtiyaç, araç ve konut kredisi şeklinde olmaktadır. Bankalar bazı komisyon, dosya masrafları, sigorta giderleri adı altında belirli ücretler alarak kar elde etmektedir. Esnaflar, çiftçiler, sanatkâr, emekli, memur, işçiye genel olarak her mesleğe ve sektöre sıfır faizli kredi alma imkânı verilmektedir.

0 Faizli Kredi Veren Bankalar 
Enpara:
Enpara internet bankacılığı üzerinden faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu yüzden pek çok işlemden ücret talep etmez ve 0 kredi faiz veren bankalar arasında önemli bir yere sahiptir.

Finansbank:
Maaşlarını Finansbank üzerinden alanlar için çeşitli kampanyalar oluşturur ve piyasaya faizsiz krediler sunar. Finansbank’ta faiz yerine masraf adı altında belli bir bedel talep edilmektedir.

Garanti Bankası:
Bedavalı Kredi ürünü ile sıfır faizli kredi kullanarak belirli bir miktar masraf bedeli karşılığında kredi alabiliniyor. Banka üzerinde kullanmış olduğunuz herhangi bir kredi ürünün yüzde yirmisi oranında faizsiz kredi kullanılabiliyor.

Ing Bank:
Rekabetçi yapısından dolayı müşteri skalası en geniş bankalardan biridir.0 faizli kredi veren bankalar arasında en kreatif ve yaratıcı kredi ürünleri sunmaktadır.

Kuveytturk:
Araç ve konut kredilerin de çok avantajlı paketler sunmaktadır. Bu paketler üzerinden sıfır faizli krediler sumaktadır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Banka Kredisi Borç Sorgulama Nasıl Yapılır ?

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.