Emekli olan ve maaşını Vakıfbank şubeleri üzerinden alan kişilere kaçırılmayacak Vakıfbank ihtiyaç kredisi fırsatı sunuluyor. Sizde hemen Vakıfbank müşteri hizmetleri temsilciniz ile görüşerek sadece emeklilere özel olarak sunulan faizsiz kredi desteği için kredi başvuru formu doldurabilirsiniz.

Vakıfbank Emekli Kredi 

Emeklilere özel kredi kampanyası düzenleyen bankalar arasında yer alan Vakıfbank sunduğu yeni kampanyası ile çok daha uygun koşullar altında kredi ihtiyaçlarınızı gidermenize olanak sağlıyor. Sizde hemen Vakıfbank internet şubesi ya da Vakıfbank şubeleri arasında kendinize en yakın olanı ziyaret ederek kredi başvuru formu doldurabilirsiniz. Üstelik Vakıfbank maaş müşterileri için uygulanan çok daha cazip kredi faiz oralarından yararlanarak ihtiyaçlarınızı hemen giderirken ödemelerinizi zorlanmadan kolaylıkla yapabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Başvurusu 

İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyorsanız kredi başvuru formu doldurmak için tek yapmanız gereken hemen Vakıfbank internet şubesi üzerinden ya da Vakıfbank şubeleri arasından emekli maaşı için anlaşmalı olduğunuz bankayı ziyaret edebilirsiniz. 36 ay vadeli kredi kullanımına izin veren banka ne yazık ki yeni kanunun çıkması ile beraber 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi ya da en çok talep gören 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurularını kabul edememektedir.