Bayrama sayılı günlerin kaldığı şu günlerde Emeklilerin en büyük sorunu olan nakit sorunlarına yine  en büyük çözüm bankalardan gelmektedir.Bankaların ” emekliye özel faizsiz kredi ” paketleri sayesinde emeklilerimiz bu bayramda rahat bir nefes alıcak diyebiliriz.Günümüzde pek çok banka kredi imkanı sağlamaktadır, her kredi paketinin vade ve faiz oranları farklılık göstermekle beraber bazı bankalar tamamiyle emeklilere özel kredi paketleri hazırlamaktadır.

Emekliye özel kredi paketlerinin en büyük özelliği ya hiç faiz oranının olmaması veya çok düşük faiz oranlarına sahip olmasıdır.Ayrıca günümüzde bankalar emekli maaşını kendi bankaları üzerinden almaları durumunda çok uygun koşullar ilede kredi paketleri sunmaktadır.2018 Yılında emekliye kredi sunan bankalar aşağıdaki gibidir;

  • Vakıfbank
  • Ziraatbankası
  • Halkbank
  • Garanti Bankası
  • Yapı Kredi

Emekliye faizsiz bayram kredisi başvurusu

Sizlerde yukarda saydığımız bankalardan kredi başvurusundan bulunabilirsiniz.Kredi başvurusu için çeşitli yollar bulunmaktadır.

Telefon Bankacılığı ile kredi başvurusu

Her bankanın artık telefon bankacılıgu bulunmaktadır.Bankaların 444 lü müşteri hizmetleri numarasını arayarak çok rahat bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilir veya daha önce yapmış olduğunuz kredi başvurunuzun durumun sorgulayabilirsiniz.

Sms ile kredi başvuru

Kredi başvuru yöntemlerinden bir başkasıda Sms ile kredi başvurusudur.Bankaların belirtiği numaraya Tc kimlik numaranız ile sms ile kredi başvurusu yaparak rahatlıkla kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

İnternet bankacılığı ile Kredi Başvurusu

Teknolojinin hızla gelişmesi ile artık oturduğumuz yerden cep telefonlarından veya bilgisayarımızdan çok rahat bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilir veya daha önceki kredi başvurularımızı inceleyebilirsiniz.

Vakıfbank Emekliye faizsiz bayram kredisi

ZiraatBankası Emekliye faizsiz bayram kredisi

Halkbank Emekliye faizsiz bayram kredisi