Gençlere, emeklilere ve kamu çalışanlarına yıl boyunca kampanyalar yapan Ziraat Bankası şimdi de emekli maaşını Ziraat Bankasından alan emeklilere Digiturk kampanyası düzenliyor. Emeklinin Artısı Ziraat’te Digiturk Kampanyası adlı kampanyanın detaylarını öğrenmek için yazımızı okuyun.

Ziraat Bankası, emekli maaşını Ziraat’e taşıyan emeklilerin Digiturk kampanyasından yararlanmasını sağlıyor. Emekli maaşınızı Ziraat Bankasından alırsanız Digiturk Merhaba HD Paketten 24 ay taahhütle yararlanabiliyorsunuz. Üstelik bu süre boyunca ayda sadece 14,99 TL ödüyorsunuz. Böylece emekliliğinizi TV keyfi ile yaşıyorsunuz. Kampanyadan nasıl yararlanabileceğinizi öğrenmek ve koşullar hakkında bilgi almak için yazımızı okuyun.

Digiturk Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Emeklinin Artısı Ziraat’te Digiturk Kampanyasından yararlanmak için Ziraat Bankasından emekli maaşınızı almanız yeterlidir. Ancak bunun için Digiturk Merhaba HD Paketi 24 ay taahhütlü şekilde almanız şarttır. Ayrıca daha önce bir aboneliğiniz varsa kampanyadan mevcut aboneliğinizle yararlanamazsınız. Bu kampanya için Digiturk’ten yeni abonelik almanız ve 24 ay taahhüt vermeniz gereklidir.

Digiturk Merhaba HD Paketini seçtiğinizde ve 24 ay taahhüt verdiğinizde tüm Türksat kanallarının yanında 6 belgesel kanalını, bir yaşam kanalını ve Türksat Ulusal HD içeriğini izleyebilirsiniz. Belgesel kanalları içinde İz TV, Discovery Channel, Animal Planet, History Channel, Nat Geo Wild ve National Geographic Channel yer almaktadır. Yaşam kanalı ise Turkmax Gurme kanalıdır. Bunların yanı sıra iki ay ücretsiz ve derbisiz Lig TV paketi ile iki ay ücretsiz spor ekstra paketi vardır.

Kurulum ücreti alınmamaktadır. Ancak sizden kampanya aktivasyon ücreti olarak 10 TL alınacaktır.

Kampanya koşullarına bakıldığında aslında Ziraat Bankasından emeklilik maaşını alan bir emekliyseniz Digiturk Paketi almak için Digiturk’e 24 ay taahhüt vermek pek akıllıca sayılmayabilir. Üstelik söz konusu kanalları Digiturk normal üyelik ile de izlemeniz mümkündür. Eğer evde ve TV karşısında vakit geçiren bir emekli iseniz ve taahhüdü sonlandırmaya ihtimal vermiyorsanız bu durumda iki yıllık taahhütle kampanyadan yararlandığınızda pek sıkıntı yaşamazsınız.

Her taahhütte olduğu gibi bu taahhütte de caymanız hâlinde ceza ödemeniz söz konusudur. Üstelik yapılan tüm indirimler geri alınmaktadır. Ayrıca mevcut abonelerin bu kampanyadan yararlanamaması ve sadece yeni abonelerin yararlanması da sıkıntı yaratabilir.

Digiturk Kampanyası Avantajlı Mı?

Eğer sizin bir Digiturk aboneliğiniz varsa Ziraat Bankasına bu kampanyadan yararlanmak için maaşınızı taşımanız hiçbir işinize yaramayacaktır. Bu durumda eliniz emekliyse ve maaşını Ziraat Bankasından alıyorsa onun yeni bir aboneliğinin olması ile bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Ancak bu da hem Ziraat Bankasının hem de Digiturk firmasının müşteri sayısını artırmaktan başka bir anlama gelmemektedir.

Emeklinin Artısı Ziraat’te Digiturk Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve başvuru adımlarını öğrenmek için Ziraat Bankası websitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu kampanyanın yanı sıra Emeklinin Artısı Türk Telekom Kampanyası, Çalışanın Artısı Ziraat’te Arzum Kampanyası ve Gençlerin Artısı Ziraat’te Arzum Kampanyası gibi çok sayıda kampanya mevcuttur.