Emekli Promosyonunu Akbank’tan Almanın Avantajları

Borsa Ne İşe Yarar?

Emekli promosyonunuzu Akbank’tan almayı tercih ettiğinizde Akbank size özel pek çok avantaj sunmaktadır. Emekli promosyonları hakkında ve Akbank’a emekli maaşını taşıyan emeklilere özel avantajlar hakkında bilgi yazımızda.

2017 yılında emeklilere yapılacak promosyon ödemeleri konusunda bankalar birbirleriyle rekabet içine girmeye başladı. Emeklilere promosyon ödemeleri Mart, Nisan ve Mayıs aylarında yapılacak. Emekliler bu promosyonlarını emekli maaşlarına ek olarak alabilecekler. SGK ile bankalar arasında yapılan protokole göre emekli kişiler promosyon ödemelerini alacakları bankalara taahhüt vermek zorunda kalacaklar. Bu taahhüt emeklilerin maaşlarını üç yıl boyunca o bankadan alacaklarına ve maaşlarını başka bankaya taşımayacaklarına yönelik olacak. Yani bankalar bu promosyonları emeklilere ödemeleri sonucunda emeklileri bankalarına üç yıl boyunca bağlamış olacaklar.

Emekli Promosyonunu Akbank’tan Alan Emeklilere Özel Avantajlar

Emekliler promosyonlarını istedikleri bankadan alabilmekteler. Bunun için yapmanız gereken tek şey emekli maaşınızı promosyon almak istediğiniz bankaya taşımak. Bankalar sizden üç yıllık taahhüt aldıktan sonra size pek çok avantaj sunmaktalar. Bu avantajlar bankadan bankaya değişmekte. Bu yüzden bankaların sunduğu avantajları inceleyerek sizin için en uygun olanı seçmelisiniz. Emeklilere özel avantajlar sunan bankalardan biri de Akbank olarak öne çıkmakta. Buna göre Akbank, sadece nüfus cüzdanınızla yapacağınız bir başvuru sonrasında size özel teklifler sunuyor.

Emekli maaşınızı Akbank’a taşımanız ve promosyon ödemenizi Akbank’tan almanız durumunda Türkiye’deki tüm bankaların ATM’lerinden emekli maaşınızın yattığı hesaptan ayda iki kez ücretsiz para çekebiliyorsunuz. Ayrıca emekli maaşınızın yattığı hesaptan ücretsiz havale ve EFT gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu hesabınızdan hesap işletim ücreti alınmaz. Bu avantajlar kısmen diğer bankaların sunduğu avantajlara benzemekte. Ancak Akbank’ın verdiği diğer tekliflerin ve ayrıcalıkların emeklileri cezbedebilecek türden olduğunu söylememiyiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Kredi Borcu Yapılandırma Nasıl Yapılır 2017 - 2018 ?

Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Kullanma Fırsatı

Akbank’a emekli maaşınızı taşıyarak promosyon ödemenizi Akbank’tan almayı tercih ettiğinizde sadece yukarıda sıraladığımız avantajlardan değil daha pek çok sayıda ayrıcalıktan yararlanmanız mümkündür. Bunlardan ilki kiralık kasalardan yıllık 325 TL yerine 100 TL’ye yararlanabilmenizdir. Bu indirim küçük boy kiralık kasalarda geçerli olsa da çok avantajlıdır. Bu kasalar için sizden kasayı açtığınızda bir depozito alınmaktadır. Bu depozito ücreti sizden 200 TL yerine 100 TL olarak alınacaktır. Depozito ücreti, kasayı kapattığınızda size iade edilmektedir.

Akbank’tan promosyon ödemenizi aldığınızda size sağlanan avantajlardan diğeri de ihtiyaç kredisi almak istediğinizde bankanın size kefilsiz olarak ihtiyaç kredisi vermesidir. Üstelik maaşınızı üç ayda bir alıyorsanız banka size üç ayda bir ödeyebileceğiniz taksitlerle ödeme planı oluşturmaktadır. Bireysel kredi almak istediğinizde yine size özel indirimler yapılmakta ve kredilerinize avantajlı faiz oranları yansıtılmaktadır.

Emekli promosyonunuzu Akbank’tan alarak yukarıda sıraladığımız ayrıcalıklardan yararlanmanız mümkündür. Ayrıca Akbank, vadeli mevduat sahibi olan emeklilere özel faiz oranları sunmakta ve onların vadeli mevduatlarından çok daha fazla kazança elde etmelerini sağlamaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.