Emekli Promosyonlarını TEB’den Alanlara 50 TL Bonus

Borsa Ne İşe Yarar?

Emeklilere yapılacak promosyon ödemeleri dağıtılmaya başlandı. Emekliler promosyonlarını emekli maaşlarına ek olarak alabilecek. Bankalar emeklilerin promosyonlarını kendi bankalarından alması için teklifler verebilecek.

Emeklilere 2017 yılında bankalar tarafından ödenecek promosyonlar ödenmeye başladı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve SGK ile bankalar arasında yapılan görüşmeler 2017 yılının başında sonuçlanmıştı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı emeklilere müjdeyi Ocak ayının başında vermişti. Buna göre bankalar emeklilere belirli tutarlarda promosyon ödemeyi kabul etti.

Emekli Promosyonu Almak İçin üç Yıl Taahhüt Şart

Emeklilere promosyon ödemeyi kabul eden bankalar öncelikle emeklilerden belirli koşulları sağlamalarını istemişti. Ancak bu koşullar çok fazlaydı. Daha sonra bakanlık ile bankalar arasında yapılan görüşmeler sonrasında bankalar koşulların sayısını bire düşürdüler. Buna göre emekliler, promosyonlarını almak istedikleri bankalara bir taahhüt vermek zorunda kalacaklar. Bu taahhüt, emekli kişinin emekli maaşını üç yıl boyunca başka bankaya taşımayacağına dair olacak. Yani emekliler taahhüt verdikleri takdirde üç yıl boyunca emekli maaşlarını aynı bankadan almak zorunda kalacaklar.

Emekli Promosyonunu TEB’den Alanlara 50 TL Bonus

Emeklilere promosyonların ödenmeye başlanmasından sonra bankalardan bir haber gelmiş ve bankalar emeklilere mevcut promosyon ödemelerinin üstünde teklif verebileceklerini belirtmişlerdi. Yani bankalar, emeklilerin maaşlarını üç yıl boyunca kendi bankalarına bağlamak için diğer bankaların verdiği teklifin üstünde bir teklif verebilecekler. TEB de bu bankalardan biri olarak öne çıkmakta. Emekli maaşınızı TEB’e taşıyarak promosyonununuzu TEB’den almaya karar verdiğiniz takdirde TEB size avantajlı teklifler sunmakta.

TEB’den emekli promosyonunuzu almaya karar verdikten sonra banka ile taahhütname imzalamalı ve bankaya emekli maaşınızı üç yıl boyunca başka bankaya taşımama taahhüdü vermelisiniz. Bankalar emeklilere promosyonlarını emekli maaşı tutarlarına göre vermektedir. Buna göre 1000 TL’nin altında emekli maaşınız varsa 300 TL, 1000 TL ila 2000 TL arasında emekli maaşınız varsa 375 TL, 2000 TL’nin üstünde emekli maaşınız varsa 450 TL promosyon almanız mümkündür.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Kredi Kartı Borcum Var, Nasıl Taksitlendirme Yapabilirim?

TEB’den Emeklilere Özel Avantajlar

Emekli promosyonunuzu TEB’den almanız durumunda ve kredi kartınızdan iki adet otomatik ödeme talimatı vermeniz durumunda TEB size emekli promosyonunuza ek olarak 20 TL bonus verecektir. Ayrıca emekli maaşınızın yattığı hesaptan hesap işletim ücreti almayacak ve kredi kartınızdan yıllık kullanım aidatı almayacaktır.

Emekli maaşınızı TEB’e taşıyarak emekli promosyonunuzu TEB’den alırsanız TEB sizden çağrı merkezini aradığınızda ücret almayacak ve internet üzerinden yapacağınız bankacılık işlemlerinden de ücret almayacaktır. Üstelik bu durumda özel faizli ve üç ay ertelemeli ihtiyaç kredisi alabilmeniz mümkün olacaktır.

Marifetli Hesap ile Yaptığınız Birikimlere Yüksek Faiz Fırsatı

TEB, maaşını ve promosyonunu almak için TEB’i seçen emeklilere 50 TL bonus vermesinin ve çok sayıda avantaj sunmasının yanı sıra günlük nakit çekim imkânı sunan Marifetli Hesap ile emeklilerin yaptığı birikimlere yüksek faiz veriyor. Ayrıca bu sayede ATM’den 3000 TL para çekim limitine sahip olduğunuzu da not edelim.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.