Teknoloji ve internet çağı olarak adlandırabileceğimiz bir zaman dilimi içerisinde yaşıyoruz ve bu iki önemli olgu günlük hayatımıza nüfuz ettiği kadar bankacılık gibi birçok sektörü de ciddi şekilde etkisi altına almış vaziyette. Artık bilgisayarlarımızı ya da akıllı telefonlarımızı kullanarak Dünya’nın herhangi bir yerinde gerçekleşen olayları anbean takip edebiliyor ve bundan 15 sene önce bankalarda sıra beklememizi gerektiren para transferi gibi birçok işlemi dakikalar içinde halledebiliyoruz.

Hiç şüphesiz ki internet, etki ettiği birçok alanda rekabeti de daha ciddi boyutlara taşımakta ve bu durum bizlere, yani kullanıcılara yansıyan avantajlar olarak geri dönmekte. Öyle ki internetin yarattığı rekabet sadece bankalar arasında yaşanmakla kalmıyor aynı zamanda bankacılık sistemine alternatif oluşturan platformlara da zemin hazırlıyor. Söz konusu platformlar da kullanıcılarına geleneksel bankacılığın ötesine geçen avantajlar sağlayabiliyor.

Özellikle para gönderme işlemlerini sıklıkla gerçekleştiriyorsanız, bu içeriğimizde bahsedeceğimiz PeP platformunun yurt içi ve uluslararası para transferinde sunduğu çeşitli avantajlar ve kampanyalar ilginizi çekecektir diye düşünüyoruz.

https://peple.com.tr/sanal-kart

PeP Kullanıcısı Olmak Yurt İçi Para Transferinde Bana Ne Fayda Sağlar?

Para transferinin günlük hayatımızda sıklıkla gerçekleştirdiğimiz işlemlerden biri olduğundan bahsettik. Birçoğumuzun kira, kredi kartı veya fatura ödemesi gibi kaygıları mevcut ve bu işlemleri her zaman planladığımız vakitte halledemeyebiliyoruz. Bu gibi gecikmelerde, işleminizi mesai saati veya tatil günleri gibi zaman kısıtlamalarına takılmadan 7 gün 24 saat boyunca gerçekleştirebilmek sizi birçok sıkıntıdan kurtarabilirdi, değil mi?

Pep platformu böylesi fark yaratan bir hizmet vermesine ek olarak aynı zamanda yapacağınız tüm para transferi işlemlerinde sembolik bir masraf tutarı talep etmektedir. Eğer güvenlik açısından sizi şüpheye düşüren bir husus varsa da endişelenmenize hiç gerek yok; PeP, tıpkı bankacılık sistemlerinde olduğu gibi kullanıcılarına yaptıkları işlemlerin takibi gerçekleştirebilecekleri bir arayüz de sunmakta.

Yurt Dışı Para Transferinde Büyük Avantajlar PeP’te!

İnternet sayesinde hayatımızda yaşanan en büyük değişimlerden biri de mesafelerin git gide anlamını yitirmesi olacaktır. Yurt dışı para transferi işlemleri artık eskiye nazaran çok daha sık ve aynı zamanda kolayca gerçekleştirilen bir olay. Ama geleneksel bankacılık sistemleri kullanıcıları hâlâ yüksek masraf bedellerinin yükü altında bırakabiliyor. PeP platformu bu noktada da fark yaratan avantajlar sunmakta!

Söz konusu para olduğunda her birey en kârlı yolu tercih edecektir. Eğer siz de yurt dışı para transferi işlemlerini sıklıkla gerçekleştiriyorsanız, PeP’in çoğu Avrupa ülkesine ve İngiltere’ye (Birleşik Krallık) yapılan işlemlerde sunduğu yüzde 0,6’lık masraf tutarı eminiz ki kulağınıza kârlı bir seçenek gibi gelecektir. Ayrıca PeP bununla da kalmayıp, çeşitli zaman aralıklarında kullanıcılarına daha da büyük ekonomik avantajlar sağlayan kampanyalar sunmakta. Bunlardan sonuncusu ise 31 Ağustos 2020 tarihine kadar devam etmekte olup, söz konusu yüzde 0,6’lık işlem bedelini dahi ödemeden yurt dışı para transferi işlemlerinizi gerçekleştirebilmenize olanak tanıyor.

PeP, işlem hızı açısından da hiçbir endişeye mahal bırakmıyor. Geleneksel bankacılık sisteminden farksız biçimde, çoğu Avrupa ülkesine yapacağınız yurt dışı para transferi, mesai saatleri boyunca anında işleme alınmaktadır. Ayrıca İngiltere’ye (Birleşik Krallık) yapacağınız işlemler ise tıpkı yurt içi para transferinde olduğu gibi 7 gün 24 saat boyunca gerçekleştirilebilmektedir.

Hem yurt içi hem de uluslararası para transferi işlemlerinde böylesi önemli avantajlardan yararlanmak istiyorsanız, PeP dünyasına katılmanın oldukça kolay olduğunu da belirtelim. Google Play Store veya App Store aracılığıyla PeP uygulamasını indirerek ya da tarayıcınızdan internet şubesini ziyaret ederek dakikalar içinde başvurunuzu tamamlayabilirsiniz!

https://peple.com.tr/para-gonderme