Bayramı gerçek bir bayram havası içerisinde yaşamak isteyen kişilere yönelik olarak sunulan düşük faizli bayram kredisi kampanyaları her bayram döneminde pek çok banka tarafından düzenlenmektedir. Özellikle her yıl bayram kredisi kullandırarak artık geleneksel bayram kredisi veren bankalar da bulunmaktadır. Düşük faizli bayram kredisi kullanımına izin veren bu bankalar şunlardır:

Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası 

Düzenlediği bayram kredisi kampanyaları ile adından söz ettiren ve her bayram döneminde yenilediği kampanyalar ile müşterilerine daha avantajlı koşullar sunan Vakıfbank Ramazan Bayramı kredisi kampanyalarının yanı sıra Kurban Bayramı kredisi de kullandırmaktadır. Müşterilerine 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi seçenekleri sunan banka üst limit sınırlaması uygulamamaktadır.

İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası 

Bayram kredisi denildiği zaman akla ilk gelen bankalar arasında yer alan İş Bankası kredi notu kredi kullanmaya uygun seviyelerde yer alan kişilere maaşları ile orantılı olmak üzere limit sınırlaması uygulamamaktadır. Yani kredi limiti tamamen başvuruda bulunan kişinin aylık geliri ve kredi notu ortalaması ile belirlenmektedir.

Garanti Bankası Bayram Kredisi 

Düzenlediği kredi kampanyaları oldukça ses getiren bir başka banka olan Garanti Bankası bayram kredileri ile müşterilerine çok daha uygun koşullarda ve daha düşük ihtiyaç kredisi faiz oranları ile kredi kullanımına olanak sağlamaktadır. Garanti Bankası Kurban Bayramı kredisi ile aynı zamanda dosya masrafsız kredi kullanımına da izin vermektedir.