Dijital Deniz Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dijital Deniz, Denizbank tarafından verilen bir şubesiz bankacılık hizmetidir. Şubesiz bankacılık hizmetlerinin sayısının arttığı son zamanlarda hizmeti veren bankaların arasındaki rekabet de artmıştır. Dijital Deniz başvurusu yapmak için hangi adımları izlemeniz gerektiğini öğrenmek istiyorsanız yazımızı okuyun.

Dijital Deniz, Denizbank tarafından müşterilere sunulan henüz yeni bir şubesiz bankacılık hizmetidir. Bu hizmet, şubeye gitmeden her türlü bankacılık işlemlerinizi yapabilmenizi sağlar. Yani her türlü işlemden kastettiğimiz şey aklınıza gelen her türlü işlemdir. Herhalde sadece para çekmek ve para yatırmak için ATM’ye gitmeniz yeterlidir.

ATM’den para çekeceğiniz zaman şubesiz bankacılık hizmeti veren bankalar müşterilerinin ortak ATM’lerden masrafsız şekilde para çekmelerini de sağlamaktadır. Özellikle çok soğuk olan ya da çok sıcak olan aylarda şubesiz bankacılık hizmeti veren bankalar ortak ATM’lerden birden fazla kez masrafsız şekilde para çekmenize imkân vermektedirler.

Dijital Deniz Başvuru Kanalları

Yeni nesil bankacılık artık dijital hâlde evlerimizde, cep telefonlarımızda, bilgisayarlarımızda ve tabletlerimizde. Artık para göndermek, fatura ödemek, EFT ve havale yapmak için evden çıkmanız ya da iş yerinizden ayrılmanız gerekmiyor. Evinizden çıkmadan her türlü bankacılık işlemini mobil bankacılık ve internet bankacılığı sayesinde gerçekleştirebiliyorsunuz.

QNB Finansbank, Kuveyt Türk, Yapı Kredi gibi bankaların şubesiz bankacılık hizmeti vermeye başlamasından sonra Denizbank da olaya dahil oldu. Dijital Deniz ürünü ile müşterilerine hizmet vermeye başlayan banka, rekabeti artırdı. Şimdi müşteriler bu rekabetten yararlanmaya başladılar ve hizmetlerden en avantajlısını seçmeye koyuldular. Siz de Dijital Deniz ürününden yararlanmak istiyorsanız başvuru için hangi adımları izlemeniz gerektiğini yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Dijital Deniz Müşterisi Nasıl Olunur?

Dijital Deniz başvurusu yapmak yani Dijital Deniz müşterisi olmak için öncelikle Dijital Deniz websitesine girmeniz ve bilgi almanız gerekiyor. Kampanyalar, ihtiyaç kredileri mevduat ürünleri ve benzeri her türlü hizmet hakkında bilgi aldıktan sonra başvurunuzu yapabilirsiniz. Bilmeniz gereken şey Dijital Deniz için Denizbank şubelerinden işlem yapılmadığıdır. Yani siz sadece ATM’lerden işlem yapabilirsiniz. Diğer tüm işlemlerinizi internet şubesinden ve mobil bankacılık üzerinen yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Findeks Kredi Notu Anında Nasıl Öğrenilir?

Başvurunuz sırasında bilgilerinizi ve adresinizi eksiksiz ve doğru şekilde doldurmalısınız. Daha sonra Dijital Deniz müşteri temsilcisi belirttiğiniz adrese sizin müsait olduğunuz saatler arasında gelir ve işlemlerinizi yapar. Sizin hesabınızı açar ve size hesap kartınızı teslim eder. gerekirse birkaç belge imzalarsınız. Daha sonra zaten şubeyle ya da müşteri temsilcisi ile yapmanız gereken işlem kalmaz.

Dijital Deniz başvurusu yapmak aslına bakarsanız son derece kolaydır. Çünkü bunun için şubeye gitmeniz ya da bir belge sunmanız gerekmez. Tüm işlemleri dijital ortamda yaparsınız. Yani nüfus cüzdanı fotokopinizi çektirmenize dahi gerek yoktur. Sadece bilgilerinizi girersiniz ve adresinizi verirsiniz. Müşteri temsilcisi size çok kısa süre içinde ulaşır ve sizin müsait olduğunuz saatleri belirtmenizi ister. İhtiyaç kredisi almak için bile şubeye gitmeniz gerekmez. İnternet üzerinden başvuru yaparak kredi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.