Yeni yıla çok daha iyi koşullar altında girmek isteyen kişilerin bekledikleri fırsat Denizbank’tan geliyor. 55 bin liraya kadar olan ihtiyaç kredisi başvuruları için geçerli olan kampanya kapsamında 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanımına izin veriliyor. Denizbank yeni yıl kredisi kullanmak isteyen kişiler için ise Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranları kampanyaya özel olarak yüzde 1,45 seviyesine çekiliyor.

Denizbank 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişilere 12 ay vadeli kredilerde aylık 931 lira, 24 ay vadeli kredilerde aylık 513 lira ve 36 ay vadeli kredilerde aylık 376 lira oluyor. Yani ayda sadece 376 lira ödeyerek 10000 TL ihtiyaç kredisi kullanabiliyorsunuz. Kampanya kapsamında kredi başvurusu onaylanan kişilerden ise Denizbank ihtiyaç kredisi dosya masrafı olarak sadece aylık 52,50 lira tahsil ediliyor.

Sizde ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız sadece kimlik belgenizin aslı ve fotokopisi ile beraber Denizbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Denizbank SMS kredi başvurusu için ise büyük harflerle KREDİM yazdıktan sonra kimlik numaranızı da mesajınıza ekledikten sonra oluşturduğunuz bu mesajı 3280 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Ayrıca internetten kredi başvurusu için de Denizbank internet sitesi üzerinden form doldurmanız mümkün.