Denizbank Web’de İhtiyaç Kredisi Kampanyası 2016

Denizbank Kurtaran Hesap Nedir? Nasıl Kapatılır?
Denizbank Kurtaran Hesap Nedir? Nasıl Kapatılır?

Her geçen gün daha da gelişmeyi sürdüren internet teknolojileri bankalar tarafından da sıklıkla kullanılmaktadır. İnterneti etkin olarak kullanan bankalar arasında yer alan Denizbank hem bu sayede çok daha fazla kişiye ulaşma imkanı yakalamakta hem de şubelerinin iş yükünü oldukça azaltmaktadır. Denizbank tarafından internet tabanlı olarak sunulan hizmetlerden biri de Denizbank web kredi hizmetidir.

Denizbank İnternet Kredisi 

Üstelik Denizbank web kredi başvurusu için yapmanız gereken tek şey Denizbank internet sitesi üzerinden kredi başvuru formu doldurmaktır. Üstelik gerçekleştirmiş olduğunuz Denizbank internet kredi başvurusu sadece dakikalar içerisinde sonuçlandırılmakta ve kredi başvurusunda bulunan kişinin onay alıp almadığı banka tarafından kısa mesaj ile cep telefonuna gönderilmektedir.

36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi 

Denizbank internet üzerinden kredi başvurusunda bulunan müşterilerine 36 ay vadeli kredi kullanma imkanı sunarken aynı zamanda 55 bin liraya kadar kredi başvurularını da onaylayabilmektedir. Diğer bankalara oranla Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranları daha düşük tutulurken yüzde 1.69 oranından başlayan faiz oranları uygulanmaktadır. Şubeden kredi başvurusu formunu doldurmak isteyen kişilere çok daha yüksek kredi faiz oranları uygulanırken böylelikle kişilerin internete yönelmeleri teşvik edilmektedir.

Denizbank 36 Ay Vadeli 10000 TL İhtiyaç Kredisi 

En çok kullanılan kredi türü olan 10 bin lira kredi için Denizbank internet kredi başvurusunda bulunan müşterilerine aylık 402 lira ödeme ile kredi kullanma imkanı vermektedir. 24 ay vadeli 10000 TL kredi kullanan kişiler ise aylık ödeme rakamı 538 liraya çıkarken tüm limitler için kredi dosya masrafı 50 lira olarak tahsil edilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Denizbank İnternet Bankacılığı Para Gönderme İşlemi Nasıl Yapılır?

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.