İnternet teknolojisini son derece etkin bir biçimde kullanmaya devam eden Denizbank sosyal medya hesapları ile de öne çıkıyor. En az Denizbank Facebook kredisi kadar büyük ilgi gören Denizbank web kredi kampanyası ile daha düşük kredi faiz oranları ile şubeye gitmeden kredi kullanımına olanak sağlanıyor.

Denizbank internet kredisi kampanyası olarak ta bilinen kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin Denizbank internet sitesi üzerinden krediler bölümünü ziyaret etmeleri yeterli olacaktır. Bu bölümden online kredi başvurusu linkini tıklayarak açılan sayfa üzerinden sizden istenilen kişisel bilgileri eksiksiz olarak doldurmanız yeterli olacaktır.

Yaptığınız başvuru Denizbank yetkilileri tarafından incelenecek olup kredi başvurunuzun onaylanması durumunda banka yetkilileri başvuru yaptığınız esnada belirttiğiniz cep telefonu numarasına kredi ön onayı mesajı yollanmaktadır. Kredi ön onayı verilen kişilerin bu mesaj ile Denizbank kredi başvuru evrakları hazırlanarak en yakın Denizbank şubesi üzerinden şahsi başvuruda bulunmaları halinde kredilerini aynı gün içinde kredilerini kullanabilmektedir.