Denizbank Twitter Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Borsa Ne İşe Yarar?

Denizbank Twitter’dan Kredi veriyor. Artık Twitter’dan kredi başvurusu yapmak mümkün. Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu için şubeye gitmeniz gerekmiyor. 

Denizbank Twitter’dan kredi veriyor. Sizin de krediye ihtiyacınız varsa sadece Twitter’a girerek Denizbank’a kredi başvurunuzu iletebilirsiniz. Denizbank Özel Oranlı Twitter Kredisi başvurusunu nasıl yapacağınızı yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Denizbank Özel Oranlı Twitter Kredisi Nasıl Alınır?

Denizbank ihtiyaç kredisi almak isteyenler için çok kolay ve vakit almayan bir yöntem sunmakta. Üstelik Denizbank ihtiyaç kredisini avantajlı faiz oranlarıyla vermekte. Bankaların cepten kredi verme dönemi yerini sosyal medyadan kredi verme dönemine bırakmakta. Denizbank’ın Twitter’dan Kredi ürününün “Müşteri Deneyiminde Mükemmellik” ödülüne layık görüldüğünü de buraya not edelim.

Denizbank’ın Twitter’dan Kredi ürününe başvuru yapmak için yazımızın devamında verdiğimiz yönergeleri takip etmeniz yeterlidir.

Denizbank’tan ihtiyaç kredisi almak için Twitter’dan Kredi ürününe çok kolay ve hızlı şekilde başvuru yapabilirsiniz. Twitter’dan Kredi uygun faiz oranlarıyla kullanılan bir kredi türüdür. Twitter’a özel faiz oranlarına sahip bu krediyi almak için Twitter’a girerek bir doğrudan mesaj atmanız yeterlidir. Bunu nasıl yapacağınızı öğrenmek için aşağıda sıraladığımız adımları izleyin:

  •  Twitter’da, Denizbank’a ait olan @DenizKredi sayfasını takip edin. Bunu yaptığınız zaman @DenizKredi hesabı sizi otomatik olarak takip etmeye başlayacaktır.
  • Takip işlemini tamamladıktan sonra @DenizKredi hesabına T.C. kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı doğrudan mesajla gönderin. Böylece kredi talebiniz bankaya gönderilecektir.

Denizbank Twitter Kredisi Başvurunuza Nasıl Cevap Alabilirsiniz?

Yukarıda anlattığımız üzere kredi talebinizi Denizbank’a iletmek için yerinizden kalkmanıza bile gerek yoktur. Başvuru işlemini bilgisayar başında iken ya da akıllı telefonunuzdan dakikalar içinde gerçekleştirebilirsiniz. Bir gelir belgesiz kredi türü olan Twitter’dan Kredi, artık aradan tüm evrakları kaldıran bir teknoloji ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Eşime Gelen Haciz Beni Etkiler Mi?

Denizbank Twitter kredi başvurunuzu yapmak için Twitter’dan söz konusu hesaba doğrudan mesaj attıktan sonra kredi başvurunuzun cevabı Denizbank tarafından cep telefonunuza bir SMS ile gönderilmektedir. Yani kredi başvurunuza onay verilip verilmediğini bankanın telefonunuza gönderdiği bu mesaj ile öğrenebilirsiniz.

Denizbank Özel Oranlı Twitter Kredisi Faiz Oranları

Denizbank özel oranlı Twitter kredisi en fazla 48 ay vade ile verilmektedir. Alabileceğiniz en yüksek kredi tutarı 55 bin TL olarak belirlenmiştir. Hayat sigortası ücretleri 35 yaşında sağlıklı bir erkek müşteri için geçerlidir.

Denizbank özel oranlı Twitter kredisi faiz oranları, talep ettiğiniz kredi için oluşturulan vadelere göre değişmektedir. Yazımızın devamında kredi tutarına ve vadelere göre faiz oranlarını bulabilirsiniz.

Kredi tutarı: 10 bin TL

Vade: 12 ay

Faiz oranı: Yüzde 1.30

Aylık taksit tutarı: 920 TL

Kredi tahsis ücreti: 50 TL

Sigorta ve vergi dahil ücretler toplamı: 105 TL

 

Kredi tutarı: 10 bin TL

Vade: 24 ay

Faiz oranı: Yüzde 1.45

Aylık taksit tutarı: 513 TL

Kredi tahsis ücreti: 50 TL

Sigorta ve vergi dahil ücretler toplamı: 140 TL

 

Kredi tutarı: 10 bin TL

Vade: 36 ay

Faiz oranı: Yüzde 1.62

Aylık taksit tutarı: 389 TL

Kredi tahsis ücreti: 50 TL

Sigorta ve vergi dahil ücretler toplamı: 175 TL

 

Kredi tutarı: 10 bin TL

Vade: 48 ay

Faiz oranı: Yüzde 1.62

Aylık taksit tutarı: 322 TL

Kredi tahsis ücreti: 50 TL

Sigorta ve vergi dahil ücretler toplamı: 215  TL

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.