Denizbank Taksitli Nakit Avans Nasıl Çekilir?

Borsa Ne İşe Yarar?

Kısa süreli acil nakit para ihtiyacı duyan kişilerin günümüzdeki ilk tercihleri nakit avans kullanmaktır. Kredi kartından nakit para çekmek olarak ta bilinen bu hizmet bankalar tarafından kredili mevduat hesapları ile de sunulmaktadır. Bu imkandan yararlanmak isteyen kişilere kullandıkları nakit avans tutarlarını taksitle ödeme şansı da verilmektedir.

Denizbank Taksitli Nakit Avans 

Günün dilediğiniz her anında nakit para ihtiyacınızı gidermenizi sağlamak amacı ile geliştirilen özel bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde acil nakit para ihtiyacı duyduğunuz her an kredi kartınızı kullanarak bin 500 liraya kadar para çekmenize izin verilir. Kullandığınız bu tutarı ise isterseniz 12  aya kadar taksitli ödemenize izin verilir.

Denizbank Taksitli Nakit Avans Hesaplama 

Denizbank internet sitesi üzerinden kullanmak istediğiniz nakit avans tutarını girerek vadeyi de belirlemeniz durumunda taksitli nakit avans hesaplama işleminizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Denizbank taksitli nakit avans kampanyası kapsamında 1.250 liralık nakit avans çekilmesi durumunda 12 ay vade seçeneğinde geri ödeme tutarı sadece 121 lira olarak uygulanmaktadır. Denizbank taksitli nakit avans 1500 TL sınırına kadar kullandırılmakta olup daha yüksek nakit para tutarına ihtiyaç duyan kişilerin Denizbank ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunmaları önerilmektedir.

Denizbank İhtiyaç Kredisi 

Uygun koşullarda kredi kullanmak isteyen kişilere düşük ihtiyaç kredisi faiz oranları sunan Denizbank kredi kullanmak istiyorum diyen müşterilerine kolay kredi onayı vermektedir. Denizbank kredi başvurusu için Denizbank şubeleri üzerinden başvuruda bulunma imkanınız bulunurken Denizbank SMS kredi başvurusunda bulunmak için tek bir kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Denizbank İnternet Bankacılığı

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.