Banka kredi kullanımlarının yanı sıra bankaların bazı kuruluşlar ile yaptığı anlaşma ile yapılan alışveriş için kredi alma imkanları bulunuyor. Özellikle ülkemizde yürürlüğe giren bilişim alışverişlerinde taksit imkanının kaldırılması sonrasında bilişim ürünleri satan kuruluşlarda sıkıntı yaşandı. Kuruluşlar ve müşteriler için karşılıklı olan mağduriyet sonrasında ise gerekli önlemin alınması ve piyasanın canlanması için bazı yöntemlere başvuruldu.

Tüketicilerden gelen talebin azalması sonrasında yapılan banka anlaşmaları ile bu sorunun önüne geçilmesi mümkün oldu. Media Markt Avrupa’nın en büyük bilişim kuruluşlarından olup Denizbank ile yapılan anlaşma sonrasında da tüketiciler rahatlıkla alışverişlerini yapmanın rahatlığına da kavuştu.

Denizbank Media Markt Kredisinin Amacı

Denizbank Media Markt kredisinin amacı, müşterilere sunulan özellikle akıllı cep telefonu satışı işleminde taksit imkanını banka aracılığı ile sunma avantajıdır. Müşteriler kolay ödeme ile ürünlerine kavuşurken kuruluşlarda rahatlıkla ürünlerini pazarlayabilmenin ayrıcalığına kavuşabiliyor. Denizbank ile Media Markt tarafından ortak program dahilinde yapılan anlaşma ile anında kredi fırsatından yararlanılması mümkün oluyor.

İhtiyacınız olan ürün için Media Markt adresinden ürün seçim ya da seçimlerinizi yaparak ürün satın alımında ise Denizbank Media Markt kredisinden faydalanarak kolaylıkla ürüne sahip olabilirsiniz. Bunun için banka şubesine gitmenize de gerek yok. Telefonunuzdan yapacağınız SMS gönderimi sonrasında kısa süre içinde onayı alarak ürüne anında sahip olabilirsiniz.

Denizbank Media Markt Kredisinde Başvuru Miktarı Nasıl Belirleniyor?

Alışverişinizde Denizbank kredisinden faydalanarak ödemelerinizi uygun ödeme seçenekleri ile sahip olmanız mümkün. Kredinizde alışveriş fiyatı toplamınızdan daha yüksek fiyat belirlemeniz de mümkün. Böylelikle alışveriş ödemenizin sonrasında kalan miktarda hesabınıza aktarılır.

Denizbank Media Markt kredisinden faydalanarak ürün alımınızı uygun ödeme seçenekleri ile satın almak için satın alacağınız ürün nakdinden fazlasına kredi başvurusunda bulunma imkânınız var. İki farklı seçenek ile kredi başvurusunda bulunarak Media Markt alışverişinizde değerlendirebileceğiniz krediye anında sahip olabilirsiniz.

Denizbank Media Markt Kredisi Başvurusu 1. Seçenek

Denizbank Media Markt kredisi başvurusu için birinci seçenek Media Markt internet alışveriş sitesine girerek buradan Denizbank kredi sayfasına giriş yaparak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Buradan cep telefonu ve TC kimlik numarası ile anında kredi onayını alarak alışverişinizde kullanabilirsiniz.

Denizbank Media Markt Kredisi Başvurusu 2. Seçenek

Denizbank Media Markt kredisi başvurusu için ikinci seçenek ise Denizbank’ın SMS onaylı kredisinden faydalanmadır. Bu uygulamaya yer verebilmek için KREDİM boşluk ve arkasından da TC kimlik numaranızı yaparak 3280 numarasına gönderebilirsiniz. Kredi onayınızı aldıktan sonra Media Markt adresinden ürünlerinizi anında satın alabilirsiniz.

Alışverişinizin sonrasında Media Markt adresinden alacağınız evrak ile birlikte Denizbank’a giderek şubeden kredinizi anında alarak uygun ödeme seçenekleri ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Bu imkân sayesinde arzu ettiğiniz ürüne kolaylıkla ulaşmanız mümkün olurken aynı zamanda alışverişlerde sunulan vadeden daha çok vade avantajı ile de rahat ödeme kolaylığı sunar.

Denizbank Media Markt Kredisinin Avantajı Nedir?

Özellikle cep telefonu alımında kredi kartına taksit imkanının kaldırılması ile birlikte hem müşteriler mağduriyet yaşadı hem de satış yapan kuruluşlar zarara uğradı. Denizbank Media Markt arasındaki anlaşma ile birlikte müşteriler kolaylıkla ürün alımı yaparken aynı zamanda kuruluşta arzu ettiği satış üretimini tekrar kazanmanın avantajını yaşamaya başladı.

Akıllı cep telefonu alımlarınızda Denizbank Media Markt kredisinin fırsatından faydalanarak arzu ettiğiniz akıllı cep telefonunuzu kolaylıkla satın alabilirsiniz. Denizbank Media Markt kredi başvuru yöntemlerinden birinden faydalanarak anında kredi onayınızı alabilir ve hesabınıza aktarılan tutardan alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.