Denizbank Media Markt kredi talebi kısa mesajla, webden, Media Markt şubelerinden ya da Denizbank şubelerinden yapılabilir. Denizbank Media Markt kredi başvurusu yaparak, Media Markt üzerinden yaptığınız alışverişleri taksitli ödeyebilirsiniz. Cep telefonundan televizyona, tabletten ev elektroniğine kadar aradığınız her şeyi MediaMarktşubelerinde bulabilir ve Denizbank kredisi kullanarak kolaylıkla alabilirsiniz.

Denizbank Media MarktSMS İle Kredi Başvurusu

Media Markt Denizbank SMS ile alışveriş kredisi başvurusu için “KREDİM” boşluk “T.C. kimlik numaranızı” yazarak 3280’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Kredi onayınız 5 dakika içerisinde telefonunuza gönderilecektir. Onay mesajı geldikten sonra mağaza içerisinde banka tarafından görevlendirilen personel kredi işlemlerini yapacaktır.

SMS onayı alan müşteriler dilerlerse ödemeyi yapıp faturası ile birlikte Denizbank şubelerine giderek kredilerini kullanabilirler. Bunun için onay geldikten sonra Media Markt üzerinden alışverişinizi yapıp, faturanızı aldıktan sonra 7 gün çerisinde Denizbank Şube’lerinden birine giderek kredi kullanılabilir. Bu yöntemle mediamarkt.com.tr üzerinden yapılan alışverişler için kredi kullanılarak, taksitlendirilebilir.

Mediamarkt Kredi Sorgulama

Eğer Mediamarkt’ta almak istediğiniz cihazı belirlediyseniz mağaza içerisindeki satış temsilcisine başvurarak size özel bir kredi için kullanılacak fatura oluşturmasını sağlayabilirsiniz. Daha sonra bu belge ile mağaza içerisindeki Denizbank kredi noktasına gidebilirsiniz. Orada sizin bilgileriniz ile kredi koşullarınız araştırılacak ve krediniz onaylandığında tüm işlemler mağazada tamamlanarak cihaz size teslim edilecektir.

2020 yılında Mediamarkt Denizbank iş birliğinde 5 yıla kadar kredi taksitlendirmesi yapılabilmektedir. Ancak 3500 liraya kadar olan cep telefonlarında en fazla 12 ay taksit yapılabiliyor, yine dizüstü bilgisayarlarda maksimum 12 ay taksit yaptırabiliyorsunuz.

Denizbank Media MarktWEB’denKredi Başvurusu

Media Markt Denizbank online kredi başvurusuyapmakiçin https://www.mediamarkt.com.tr/tr/shop/denizbank-ile-taksit-firsati.htmladresi kullanılabilir. Linke tıkladığınızda açılan sayfada yer alan formu doldurularak kredi talebiniz bankaya iletilir. Cep telefonu numaranız ve T.C. kimlik bilginizi girerek yaptığınız başvuru sonucu 5 dakika içerisinde cep telefonunuza gönderilir. Onaylanan başvuruyu mediamarkt.com.tr üzerinden kullanabilirsiniz. Alışveriş faturanızla birlikte 7 gün içerisinde Denizbank şubelerine giderek kredinizi çekebilirsiniz. Faturanızı saklamanız ve fatura tarihi itibariyle 7 gün içerisinde Denizbank şubelerine başvuru yapmanız gerekir.

Denizbank Alışveriş Kredi Başvurusu Media Markt Şubelerinden Nasıl Yapılır?

Media Markt Denizbank alışveriş kredisi şubeden başvuru için gittiğiniz Media Markt şubelerinde Denizbank yetkilisi bulunması gerekir. Hemen hemen her Media Markt şubesinde Denizbank kredisi kullanılan vezne bulunur. Bulunmayan yerler de ise sizi Media Markt çalışanlar webde kredi başvurusu ya da SMS ile başvuruya yönlendirir. Eğer gittiğiniz şubede Denizbank yetkilisi bulunuyorsa alacağınız ürün ile ilgili kredi çekme talebinizi iletmeniz halinde kredi başvurusu ve geri ödemesi hakkında tüm işlemleri yapar. Hatta bu konuda kararsız kaldıysanız kampanyalar ve güncel faiz oranları ile ilgili de Denizbank yetkilisinden bilgi alabilirsiniz.Eğer gidilen şubede Denizbank veznesi bulunmuyorsaDenizbank Media Markt kredi başvurusu webden ya da SMS ile yapılabilir.

Denizbank Media Markt Kredi Kampanya Koşulları Neler?

Denizbank Media Markt alışveriş kredisi kampanyasıalacağınız ürün fiyatına ve çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Alışveriş kredisi kampanya özellikleri şu şekildedir;

 • Fiyatı 3.500 TL ve altı olan cep telefonları için kredi için maksimum vade 12 aydır.
 • Fiyatı 3.500 TL ve üstü cep telefonları için maksimum vade 6 aydır.
 • Bilgisayar ve Notebook alımlarında en çok vade 12 aydır.
 • Tablet alımları için ise vade en fazla 6 aydır.
 • Kredi alt limiti 500 TL ve üst limiti 15.000 TL’dir.
 • Kredi ile yalnızca bir ürün alınabilir. Birden fazla ürün alımı yapılamaz.
 • Kampanya kapsamında alınan ürünün iade edilmesi, değişim talebi olması gibi durumlarda kredinin kapatılması gerekir.
 • Kampanyadan kredibilitesi uygun kişiler yararlanabilir.

Denizbank Media Markt Kredi Başvuru Şartları Neler?

Media Markt Denizbank alışveriş kredisi şartlarını sağlayan kişiler tarafından anında başvuru yapılarak hem mağazada hem de online mediamark.com.tr alışveriş sitesinde kullanılabilir. Denizbank alışveriş kredisi kullanmak için şartlar;

 • 18 yaşından büyük olmak,
 • Türk vatandaşı olmak,
 • Kredi sicilinin ve notunun kredi çekmeye uygun olması,
 • Kredi kampanyası dahilinde belirlenen miktarlarda alışveriş yapılması gerekir.

Denizbank Media Markt Kredisi Nasıl Kullanılır?

Denizbank Media Markt alışveriş kredisi çekmekiçin ilk olarak başvuru ve onaylanan başvuru sonrası alışveriş yapılmalıdır. Kredi için başvuru yapmak isteyenler Denizbank telefon bankacılığı, Media Markt çağrı merkezi, SMS ya da WEB’den başvuru yöntemlerini kullanabilirler. Bu yöntemlerle yapılan başvuru sonrasında cep telefonuna onay ya da ret yanıtı banka tarafından kısa süre içerisinde gönderilir. Gönderilen mesaj onay mesajı ise kişi Media Markt üzerinden kampanya kapsamında ürün alışverişini yapar. Alışverişi tamamlandıktan sonra kredi için fatura ile birlikte Denizbank şubelerine başvuru yapılmalıdır. Başvurunun fatura tarihi itibariyle 7 gün içerisinde yapılması gerekir. Denizbank Media Markt kredi başvurusuiçin şubeye gittiğinizde işlemleriniz şubede tamamlanarak kredi kullandırılma işlemi sonlandırılır. Kredi geri ödemesi ve kapatılması da Denizbank üzerinden yapılır.

Konut kredisi (mortgage) başvurularında bankalar tarafından istenen belgeler hakkında detaylı bilgileri bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.