Kredi kartına taksit yasağı getirilmesi ile beraber taksitle cep telefonu almak isteyen kişilere yönelik olarak teknoloji marketleri bankalar ile anlaşmalı olarak anında kredi hizmeti sunmaktadır. Bunlardan biride Denizbank Media Markt kredisi olarak öne çıkmaktadır. Peki, Denizbank Media Markt Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank SMS Kredi 

Media Markt alışveriş kredisi kullanmak isteyen kişilere hizmet veren Denizbank anında kredi hizmeti ile teknoloji marketten çıkmadan kredi kullanmanızı ve hemen kullanacağınız nakit tutar ile elektronik alışverişini ödemenize izin vermektedir.

Denizbank 48 ay vadeli kredi kullandırmakta olup bu sayede satın alacağınız teknolojik ürünün ödemesini ne kadar pahalı olursa olsun zorlanmadan kolay bir şekilde yapmanızı sağlamaktadır. Bu hizmetten yararlanmak isteyen kişilerin Denizbank SMS kredi başvurusu için mesaj atmaları yeterlidir. Kredi ön onayı mesajı gelmesi durumunda bankanın görevlendirdiği ve teknoloji marketin içinde yer alan görevlisi kredi işlemlerinizi tamamlayacaktır.

Denizbank TEKNOKREDİ 

Denizbank Media Markt kredi başvurus için cep telefonunuzun kredi bölümünden KREDİM yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numarası bilginizi de ekleyerek oluşturduğunuz bu kısa mesaj metnini 3280 numarasına göndermeniz yeterlidir.

Banka kredi başvurunuzu değerlendirecek olup Denizbank kredi başvuru sonucu için sadece dakikalar içerisinde yine SMS gönderilerek kredi onayı alan kişilere içerisinde referans numarası yer alan kredi ön onayı mesajı gönderilerek kredi kullanımına izin verilmektedir. Media Markt içerisinde bulunan Denizbank standı üzerinden kredi kullandırılarak içine alışveriş tutarınızın yatırıldığı paranın yer aldığı bir kart verilmekte olup bu kart ile ödeme yapmanıza olanak sağlanmaktadır.