Kredi kullanmak istiyorum diyen kişilerin en çok tercih ettikleri bankalar arasında yer alan Denizbank ihtiyaç kredisi başta olmak üzere konut kredisi ve taşıt kredisi paketlerinin yanı sıra çiftçi kredisi ve ticari krediler gibi pek çok kredi destek paketi sunmaktadır.

Denizbank İhtiyaç Kredisi 

48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanımına izin veren Denizbank ne yazık ki ilgili kanunlar gereği 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullandıramamaktadır. Bankadan kredi kullanmak isteyen kişilerin ödemeleri gereken aylık taksit tutarını belirleme konusunda Denizbank ihtiyaç kredisi hesaplama işlemlerini bankanın internet sitesi üzerinden yapmanız mümkündür. İhtiyaç kredisi başvurusu için Denizbank Facebook kredisi ve Denizbank internet sitesi üzerinden online kredi başvuru formu doldurma imkanı sunulmaktadır.

Denizbank Cebimde Kredi 

Yine Denizbank SMS kredi başvurusu içinde Denizbank cebimde kredi başvuru hattı olan 3280 numarasına KREDİM yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak kimlik numaranızı da ekleyerek SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Yani Denizbank kredi başvurusu internetten, şubelerden ve SMS kredi şeklinde olmak üzere farklı pek çok şekilde yapılabilmektedir.

Denizbank Konut Kredisi Başvurusu 

Konut kredisi kullanarak ev sahibi olmak isteyen kişilere son derece cazip kredi faiz oranları ile konut kredisi desteği sağlayan Denizbank aynı zamanda kolay konut kredisi veren bankalar arasında da bulunmaktadır. Konut kredisi başvuru için bankanın internet sitesi üzerinden bilgi alabileceğiniz gibi Denizbank şubeleri üzerinden de detaylı bilgi ve destek almanız da mümkündür.