Düzenlemiş olduğu kredi kampanyaları ile düşük faizli kredi kullanma imkanı sunan Denizbank aynı zamanda kolay kredi başvurusu imkanları da sunmaktadır. Peki, Denizbank kredi başvurusu nasıl yapılır? Denizbank kredi başvuru formu doldurmak isteyen müşterilerine farklı pek çok kanal sunmaktadır. Bunlardan ilki ve en kolayı Denizbank internetten kredi başvuru kanalıdır.

Sosyal medya hesapları üzerinden kredi başvurusunda bulunan kişilere daha düşük kredi faiz oranları uygulandığı için mümkün olduğunca Denizbank facebook kredisi ya da Denizbank twitter kredisi başvurusunda bulunmanız kendi lehinize olacaktır. Örnek vermek gerekirse Denizbank facebook kredi başvurusunda bulunan kişilere uygulanan kredi faiz oranı sadece yüzde 1,46 olarak hesaplanırken şubelerden yapılan başvurularda uygulanacak olan Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranları ise yüzde 1.79 oranından başlamaktadır.

Yani Denizbank internetten kredi başvurusu yapan müşterilerine çok daha düşük kredi faiz oranları sunmaktadır. Yine Denizbank cebimde kredi başvurusu için de düşük faiz oranı uygulanmakta olup cep telefonundan kredi başvurusu yapma imkanı sunulmaktadır. Denizbank SMS kredi başvurusu için cep telefonunuzun mesaj bölümünden KREDIM yazdıktan sonra kimlik numaranızı da ekleyerek Denizbank SMS kredi numarası olan 3280 numarasına göndermeniz yeterlidir. Bu kredi paketi için uygulanan kredi faiz oranı ise yüzde 1,74 ‘tir.