Denizbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme 2018

Denizbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme 2018
Denizbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme 2018

Denizbank kredi başvurunuzun sonucunu öğrenmek için kullanabileceğiniz çok sayıda kanal vardır. Bu kanallar aracılığıyla kredi başvurunuzu takip edebilir, başvurunuzun sonucunu öğrenebilirsiniz. 

Kredi başvurusu yapmak, kredi başvurunuzun durumunu takip etmek ve bu başvurunuzun sonucunu öğrenmek günümüzde oldukça kolay hâle gelmiştir. Öyle ki artık kredi başvurusu için şubeye gitmenize dahi gerek yoktur. Teknolojinin gelişmesi bankaları, teknoloji ile bankacılık işlemlerini birleştirmeye ve bu teknolojilere ayak uydurmaya zorlamıştır. Bu sayede artık bankalar hem şubede meydana gelen yoğunluktan kurtulmuş hem de daha kısa sürede daha çok başvuru almaya başlamıştır.

Denizbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank, ihtiyacı olan müşterilerine her türlü krediyi sunmaktadır. Bu kredi türlerine başvuru yapmak ve kredi almak, gerekli koşulları sağladığınız sürece, oldukça kolaydır. Denizbank’tan eğitim kredisi, ihtiyaç kredisi, KOBİ kredisi, düğün ya da evlilik kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi almanız mümkündür. Üstelik Denizbank’ın diğer bankalardan başvuru kanallarıyla ilgili üstünlüğü söz konusudur.

Denizbank teknolojinin, sosyal medyanın ve internetin gücünü sonuna kadar kullanan bir bankadır. Öyle ki pek çok kanaldan Denizbank’a kredi talebinizi iletmeniz mümkündür. Bunun için yerinizden kalkmanız dahi gerekmez. Denizbank’a kredi talebinizi Denizbank çağrı merkezini arayarak ve müşteri temsilcisiyle görüşerek, Denizbank’ın belirttiği numaraya SMS atarak, Denizbank internet bankacılığını kullanarak ya da mobil bankacılık uygulamasını kullanarak iletebilirsiniz. Ancak bunların yanı sıra Denizbank’a kredi başvurusu için kullanacağınız iki yol daha vardır. Bunları yazımızın devamında bulacaksınız

Facebook’tan Kredi ve Twitter’dan Kredi

Denizbank sadece internet bankacılığından ve mobil bankacılık uygulamasından değil Facebook’tan ve Twitter’dan da kredi başvurularını almaktadır. Bu başvuru kanallarını kullanmak için Denizbank’ın Facebook ve Twitter resmî hesaplarını bulmanız ve bu hesaplara mesaj göndermeniz gerekmektedir. Mesajınızda T.C. kimlik numaranızı, talep ettiğiniz kredi tutarını, telefon numaranızı ve bankanın istediği diğer bilgileri yazmalısınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   En kolay faizsiz kredi veren bankalar 2018

Facebook ve Twitter’dan Denizbank’a yaptığınız kredi başvurularını SMS ile yaptığınız başvurulara benzetebilirsiniz. Bu başvuruların sonucunda bankadan size SMS ile cevap gelecektir. Bu SMS ile talep ettiğiniz kredinin onaylanıp onaylanmadığını öğrenebilirsiniz.

Denizbank Kredi Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir?

Denizbank’a yaptığınız kredi başvurusunun sonucunu bankanın size verdiği kredi başvurusu takip numarasıyla öğrenebilirsiniz. Bunun için müşteri hizmetlerini arayabilir ve müşteri temsilcisine takip numaranızı söyleyerek kredi başvurunuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca yine takip numarasını kullanarak internet bankacılığı ya da mobil bankacılık uygulaması üzerinden başvuru takibi yapabilirsiniz.

Denizbank’a yaptığınız kredi başvurusunun sonucu için kredi türüne göre banka size SMS gönderecektir. Bu SMS’te kredi başvurunuza onay ya da red cevabı verildiğini görebilirsiniz. Ayrıca eğer yaptığınız başvuru ön başvuru ise banka size ön onay verecek ve sizin belgelerinizle birlikte banka şubesini ziyaret etmenizi isteyecektir. Gelir belgesiz kredi başvurusu yaparsanız banka, onaylı kredinizi hesabınıza aktaracaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.