Türkiye’nin en güçlü ve en büyük özel bankaları arasında yer alan Denizbank aynı zamanda kredi kartı ürünü en çok kullanılan bankalardan biridir. Bundaki en büyük paylardan biri de sunulan kredi kartı türlerinin çok çeşitli olması ve bu sayede farklı ihtiyaçlara yanıt verebilmesidir.

Denizbank kredi kartı başvurusu için kullanılabilecek farklı pek çok yöntem bulunmakta olup ülkemizde yer alan tüm Denizbank şubeleri üzerinden kredi kartı başvuru formu doldurma imkanınız bulunmaktadır. Yine Denizbank internet sitesi üzerinden ve Denizbank SMS kredi kartı başvurusu yapma imkanları da sunulmaktadır.

Yapmış olduğunuz kredi kartı başvurusu sonucu ise tarafınıza yapmış olduğunuz başvuru yöntemine göre bildirilmektedir. Bu nedenle Denizbank kart sorgulama işleminiz seçmiş olduğunuz yönteme göre belirlenmektedir. İnternetten kredi kartı başvurusu yapan ya da SMS kredi kartı başvurusu yapan kişilere başvuru sonuçları belirtmiş oldukları cep telefonu numaralarına dakikalar içerisinde gönderilmektedir. Şubelerden yapılan başvurularda ise süreç biraz daha uzamakta olup kredi kartı onayı verilmesi durumunda bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.