İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilere cazip kredi faiz oranları sunmaya devam eden Denizbank ilk kez kendi bankasından kredi kullanan müşterilerine kaçırılmayacak hoşgeldin kredisi fırsatı sunuyor. Sizde daha önce Denizbank şubelerinden kredi kullanmadıysanız hemen Denizbank Hoşgeldin Kampanyası ile hem daha düşük faiz oranları ile kredi kullanabilir hem de daha düşük kredi dosya masrafı imkanından yararlanabilirsiniz.

Denizbank kredi başvurusu için sadece kimlik belgesi yeterli olduğu için aynı zamanda kefilsiz belgesiz kredi olarak ta anılan bu kredi paketinde uygulanan Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranı 1,29 oranından başlamakta olup 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyen kişiler için ise yüzde 1.44 olarak uygulanmaktadır.

Denizbank hoşgeldin kredisi kampanyasında 12 ay vadeli 3 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık ödemeleri 276 lira olurken aynı tutarı 36 ay vadeli kredi kullanan kişilerin aylık ödemeleri ise sadece 109 lira olmaktadır. 36 ay vadeli 10 bin lira kredi kullanan kişilerin ise aylık ödemeleri Denizbank ihtiyaç kredisi paketleri arasında yer alan hoş geldin kredisi kullanmaları durumunda aylık ödemeleri 375 lira olmaktadır.