Denizbank Fit İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Borsa Ne İşe Yarar?

İhtiyaç kredisi kampanyaları ile göz doldurmaya devam eden Denizbank fit ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilerine çok daha cazip kredi faiz oranları altında ekonomik kredi kullanma avantajı sağlamaktadır. Kredi kullanmak istiyorum diyen müşterilerine çok daha düşük kredi faiz oranları ile kredi kullanmaları için gerekli tüm koşulları sunan banka intenetten kredi kullandırımı konusunda da oldukça yüksek oranlara sahiptir.

Denizbank SMS kredi hizmetinin yanı sıra şubeler ile kıyaslandığında çok daha cazip ihtiyaç kredisi faiz oranları sunulan Denizbank facebook kredisi de oldukça beğenilmektedir. Sosyal medya üzerinden kredi kullanılmasını sağlayan banka düşük kredi notu ortalamasına kredi onayı da verebilmektedir. Burada bankanın dikkat ettiği kriterler kişinin az riskli kredi notu ortalamasına sahip olması, kullanmak istediği krediyi ödemekte kullanacağı aylık gelirinin kredi taksit tutarının iki katı olmasıdır.

Yani aylık geliri asgari ücret görünen bir kişi en fazla aylık ödemesi 650 liraya kadar kredi kullanabilmektedir. Bu tutarın aşağıya düştüğü durumlarda kredi notunun düşük olması halinde yine de kredi onayı verilmektedir. Yani 5 bin lira ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin 36 ay vadeli kredi kullanmaları halinde aylık taksit tutarları çok daha düşük olacağı için kredi onayı almaları çok daha kolay olacaktır. Denizbank fit kredi kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin Denizbank şubeleri üzerinden hizmet ve gerekli bilgi almaları mümkündür.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.