İnternet teknolojisi ile rakiplerini bile kıskandıracak bir performans gösteren Denizbank özellikle de cepten kredi hizmetleri ile müşterilerine son derece kolay bir şekilde kredi kullanma imkanı sunmaktadır.

Denizbank Cepten Kredi Başvurusu Numarası 

Denizbank SMS kredi başvurusu olarak ta bilinen kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin kullanmaları gereken Denizbank cepten kredi numarası 3280 numarasıdır.

Bu krediden yararlanmak isteyen kişilerin cep telefonlarının kısa mesaj bölümüne giriş yaparak sırası ile KREDİM yazıp bir boşluk bırakıp ardından kimlik numaralarını da ekleyerek oluşturdukları bu kısa mesajı 3280 numarasına göndermeleri yeterli olacaktır.Bu mesajı yollamanız ile beraber Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu talebiniz işleme alınarak kısa sürede sonuçlandırılacaktır.

Denizbank Kredi Başvuru Sonucu 

Kredi başvurusunu en kısa sürede öğrenebileceğiniz en güvenilir başvuru yöntemlerinden biri olan Denizbank cebimde kredi sorgulama işlemleri Denizbank müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden yapılabilmektedir.

Denizbank kredi başvuru sonucu sadece 2 – 3 dakika içerisine cep telefonunuza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Başvurusu onaylanan kişilere Denizbank kredi ön onayı mesajı gönderilmekte olup bu mesaj ile en yakın Denizbank şubesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Denizbank şubeleri üzerinde hesabı olan kişilerin ise internet şubesi üzerinden kredi başvurusunda bulunmaları durumunda kredi onayı aldıkları anda belirtilen tutar hesaplarına yatırılmaktadır. Yani Denizbank evraksız kefilsiz kredi kullandırmış olmaktadır. Denizbank cebimde kredi faiz oranları ise değişkenlik göstermekte olup bankanın internet şubesi üzerinde takip yapmanız mümkün olacaktır.