Bankalar arasında yaşanan yoğun kredi kullandırma rekabeti tüketicilerin lehine pek çok olumlu faktörün yaşanmasını sağlarken özellikle de kredi başvurusu için son derece büyük kolaylıklar sağlanmaktadır. Bunlardan biride cepten kredi başvurusu olarak ta bilinen SMS kredi başvuru hizmetidir.

Denizbank SMS Kredi Başvurusu 

Teknolojiyi en verimli şekilde kullanan bankalar arasında yer alan Denizbank cepten kredi başvurusu kampanyası ile hem müşterilerine daha kolay kredi kullanmak hem de daha avantajlı koşullarda yararlanma imkanı sağlamaktadır.

Denizbank cebimde kredi kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin büyük harflerle cep telefonlarının kısa mesaj bölümüne KREDİM yazmaları ve ardında bir boşluk bırakarak kimlik numaralarını ekleyerek oluşturdukları bu mesajı 3280 numarasına göndermeleri yeterlidir.

Cebimde Kredi Başvuru Sonucu 

Gönderdiğiniz kısa mesajın ardından Denizbank kredi başvuru sonucu için tarafınıza aynı cep telefon numarasına SMS gönderilmektedir. Bu mesaj birkaç dakika içinde gönderilmekte olup kredi başvuru sonucu olumlu olan kişilere gönderilen onay mesajı kredi ön onayı olarak kabul edilir. Bu kısa mesaj ile Denizbank şubeleri arasından kendinize en yakın olanı ziyaret etmeniz durumunda banka kredi kullanımınızı sağlayarak talep ettiğiniz tutarı tarafınıza ödeyecektir.