Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyaları arasında yer alan Denizbank cebimde kredi başvurusu ile şubeye gitmeden kredi başvurusunda bulunabilirken aynı zamanda çok daha düşük kredi faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden büyük harflerle KREDİM yazdıktan sonra kimlik numaranızı da ekleyerek hemen oluşturduğunuz bu mesajı 3280 numarasına göndermeniz gerekiyor.

Denizbank SMS kredi numarası olan 3280 numarasına yolladığınız bu kısa mesajın ardından yine aynı cep telefonu numarasına Denizbank kredi başvuru sonucu sadece 5 dakika içerisinde yollanıyor. Kredi reddi durumunda banka başvurunuz reddedildi şeklinde kısa mesaj gönderilirken kredinin kullanımına onay verilmesi durumunda ise kredi ön onayı mesajı gönderir. Kredi ön onayı alan kişinin bu mesaj ile beraber kendisine en yakın Denizbank şubesini kredi başvuru evrakları ile ziyaret etmesi yeterli olacaktır.

Denizbank cebimde kredi kampanyasından yararlanan kişilerin 55 bin liraya kadar olan talepleri için kredi başvurusunda bulunmalarına olanak sağlanırken yine 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanımına izin verilmektedir. Denizbank cebimde kredi başvurusu için ise sadece kimlik belgesinin aslı ve fotokopisi ile şubenin ziyaret edilmesi yeterlidir.