Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile nakit ihtiyaçlarınızı giderebilir, borcunuzu kapatabilir ya da çok istediğiniz tatile çıkabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı hemen giderirken ödemesini uygun kredi faiz oranları ile 36 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Üstelik Denizbank Facebook kredisi ve Facebook twitter kredisi gibi sosyal medya hesaplarınız üzerinden de hemen kolaylıkla kredi başvuru formu doldurarak daha düşük ihtiyaç kredisi faiz oranları ile kredi kullanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Denizbank kredi başvuru formu doldurmadan önce sunulan ihtiyaç kredisi kampanyaları ve duyurularını inceleyerek kendinize en uygun olanı belirleyebilir, Denizbank şubeleri yanı sıra Denizbank internet sitesi ve Denizbank SMS kredi seçeneklerini kullanarak dilerseniz şubeye gitmeden dahi ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurabilirsiniz. Denizbank kış kredisi kampanyası ile sımsıcak bir kış geçirebilir, 36 ay vadeli 5 bin lira ihtiyaç kredisi kullanarak bu kışı hiç zorlanmadan atlatabilirsiniz.

5000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerine Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranı olarak yüzde 1,45 faiz oranı uygularken 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanılması halinde aylık ödemeniz ise 191 lira olmaktadır. Ancak bu kredi faiz oranı facebook kredisi kampanyası için geçerli olan kredi faiz oranı olmakla beraber şubelerde yapılan kredi başvuruları için kredi faiz oranları birkaç puan daha yükseltilmektedir. Bu nedenle ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilerin artık şubelerin yerine internet şubesi ve sosyal medya hesaplarını kullanmaları daha düşük kredi faiz oranlarından yararlanmaları adına önerilmektedir.